gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ 23.02.2016 р. Друк
Середа, 24 лютого 2016, 10:42

vykonkom23 лютого під головуванням міського голови м. Жидачева Володимира Левка відбулося розширене засідання виконавчого комітету, у якому взяли участь директор МКП «Жидачівтеплокомуненерго» Ігор Возний, заступник директора МКП «Жидачівводоканал» Василь Брухаль, начальник Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець та головні бухгалтери цих підприємств.

Перше питання порядку денного – про виконання міського бюджету за 2015 рік. Головний бухгалтер Жидачівської міської ради Ірина Николин довела до відома звіт по міському бюджету за минулий рік. Учасники виконкому вирішили взяти звіт до відома і подати на затвердження депутатам міської ради на черговій сесії, яка відбудеться 25 лютого.

zasidannnya-vukonkom-23-02-2016-1

zasidannnya-vukonkom-23-02-2016-2

Основну увагу під час засідання виконкому було приділено питанню «Про затвердження фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності міста, на 2016 рік». Про проблеми комунальних підприємств, їхню роботу у 2015 році та плани й перспективи на цей рік розповіли керівники й головні бухгалтери МКП.

На засіданні було прийнято рішення про вжиття заходів з ліквідації задимленості та горіння відходів на сміттєзвалищі на вул. Заводській, затверджено зведені кошториси розрахунку вартості капітального ремонту фасаду, покрівлі даху та прибудинкової території МБК «Папірник»., надано дозвіл на укладення договору оренди нерухомого майна на вул. Шашкевича, 22 з ПАТ НАСК «Оранта» та на вул. Кобзарева, 2 з ТзОВ «Укрінвест».

Виконком вирішив надати в оренду нежитлові приміщення на вул. Друкарській, 4 та Мазепи, 12 переможцям конкурсу з оренди комунального майна, прийняв рішення щодо знесення індивідуального житлового будинку на вул. Мазепи та надав дозвіл на виготовлення ескізу намірів будівництва нового будинку садибного типу.

Було вирішено надати матеріальні допомоги мешканцям міста і учасникам АТО, затверджено зведений кошторис розрахунків вартості будівництва, звіт про незалежну оцінку майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева. Окремо йшлося про участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку Львівщини.

Додати коментар: