gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 лис   грудень 2013   січ

нпвсчпс
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Julianna Walker Willis Technology
ЩЕ ТРЬОМ МЕШКАНКАМ ЖИДАЧЕВА ВРУЧЕНО ВІДЗНАКИ „МАТИ-ГЕРОЇНЯ”

mati-geroyinya 8 листопада у затишній атмосфері блакитної зали Жидачівського МБК „Папірник” відбувся особливий захід – міський голова міста Жидачева Володимир Левко вручав посвідчення та нагрудні знаки про присвоєння почесного звання „Мати-героїня” багатодітним матерям Жидачева. Разом з жінками, котрі заслужили таке почесне звання, народивши і виховавши п’ятеро і більше дітей, прийшли привітати своїх рідних і діти, і навіть батьки.

Звертаючись до шанованих матерів, Володимир Семенович сказав: „Слово „мати” завжди звучить гордо і має надзвичайне значення для кожного з нас. Знаменним для нашого міста є те, що у Жидачеві є такі жінки, котрі достойні нести горде звання „Мати-героїня”. Вручаючи таку високу нагороду, дякую за те, що Вам не забракло сили і здоров’я на те, щоб віддати частку свого життя діткам, які сьогодні є гідними громадянами нашої України”.

Після щирих побажань міський голова вручив посвідчення і відзнаки „Мати-героїня” мешканкам Жидачева Галині Лучин та Вірі Андрущишин. Кожна з цих сильних жінок народила і виховала п’ятеро дітей. Матері дякували за вшанування і не соромилися своїх щирих сліз.

Особливої урочистості врученню відзнак матерям-героїням додали душевні віршовані рядки у виконанні Надії Кореновської – режисера Народного театру-студії „Живчик” та мелодійні пісні, якими зачарувала художній керівник МБК „Папірник” Світлана Голобородько.

Ще одна багатодітна мати – Єва Посацька не змогла прийти до Будинку культури через погане здоров’я. Тож міський голова Володимир Левко та його заступник Ярослав Гаврильчук завітали до пані Єви, вручили відзнаки та поспілкуватися з господарями дому. Як розповіла пані Єва, вона виховала шестеро дітей, має дванадцять внуків і троє правнуків. Мешкають її діти і в Жидачеві, і в Дрогобичі, і за кордоном – в Польщі. Пані Єва подякувала представникам міської ради й побажала їм здоров’я та успіхів.

В Жидачеві уже відзначено сім матерів-героїнь.

maty-geroinya-1

maty-geroinya-2

maty-geroinya-3

Додати коментар: