gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

СОБОРНІСТЬ ЄДНАЄ (2020 р.) Друк
Середа, 22 січня 2020, 21:59

Soborn20_3
   

 У День Соборності України, 22 січня, у Жидачівській районній бібліотеці відбулися заходи під назвою «Соборність – велика міцна родина», приурочені цьому святу. Відбулися скап-міст між бібліотеками і громадами Жидачівщини та Луганщини (смт. Новопсков, з яким Жидачівщина вже кілька років підтримує партнерські взаємини) та презентація унікального видання «Вишивка Жидачівщини» із серії «Мистецтво давнього стібка».

Видання представила Любов Сварник, науковий співробітник Музею народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького
        Про роботу над таким яскравим альбомом, у якому зібрана лише певна частина матеріалу, розповіла авторка Ірина Вачкова, викладач художньо-естетичних дисциплін Львівського обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти. Сама ж книга «Вишивка Жидачівщини» – повноколірне видання збільшеного формату. У книзі представлено зразки строїв, вишитого, тканого одягу етнорайону Жидачівщини з колекції Музею народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького; стаття Любові Сварник; фрагменти вишивки та ткацтва, подані в натуральну величину з відповідною якістю для зручності використання у практичній діяльності. Видання цікаве для майстрів вишивки, ткацтва, етнографів, колекціонерів, усіх поціновувачів народного автентичного строю.

Допомагали у зборі інформації для цієї книги й мешканці Жидачівщини, серед котрих і союзянка Ганна Маринець, і працівники часопису Жидачівщини «Новий час», і чимало небайдужих до збереження нашого минулого.

 Soborn20_5

Soborn20_1


Soborn20

Soborn20_4

Soborn20_2


Додати коментар: