gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 гру   січень 2019   лют

нпвсчпс
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Willis Technology
СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТ «ВІЙНА І МИР» У ЖИДАЧЕВІ Друк
Середа, 02 травня 2018, 21:26

viyna_i_myr

     28 квітня мешканці Жидачівщини мали чудову нагоду бути учасниками соціально-культурного проекту „Війна і Мир” у Жидачівському міському Будинку культури „Папірник”. Захід відбувся з ініціативи артистів Львівської обласної філармонії та українських воїнів-добровольців Львівщини і Жидачівщини.

      До організації соціально-культурної акції долучилися: департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації та КЗ ЛОР „Львівська обласна філармонія”.

Разом з симфонічним оркестром „INSO-Львів” в концертах взяли участь виконавці Джеймі Зівер (Англія), Софія Федина, Лєна Корнєєва, які виконали відомі українські пісні, зокрема, „Ніч яка місячна”, „Гуцулка Ксеня”, „Шуміла Ліщина”, „Два кольори” та інші. У виконанні оркестру також звучали безсмертні твори  українського композитора Мирослава Скорика.

    Під час концерту-зустрічі відбулося спілкування з українськими воїнами-добровольцями Львівщини і Жидачівщини, які поділилися спогадами про війну, про друзів, які віддали своє життя за Україну, та своїми історіями.

     Жидачівець, активний учасник Революції Гідності,  український воїн-доброволець, морський піхотинець Андрій Дубик у своєму виступі на сцені Жидачівського міського Будинку культури „Папірник” наголосив на важливості проведення таких заходів, які нагадують кожному з нас, хто має можливість насолоджуватися мирним життям, про те, що необхідно завжди пам’ятати  про  мужніх українських воїнів, які зупинили російського агресора на східних рубежах України.

    Андрій Дубик, як справжній український лицар і воїн, від імені ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини” вручив жінкам-учасникам концертної програми „Війна і Мир” квіти.

      Усіх, хто того суботнього дня прийшов на концерт-зустріч, схвилювали розповіді про реальні події війни на сході України, про українських волонтерів.  Серед них  й історія любові, яка об’єднала Україну та Великобританію. Її учасники – волонтер, доброволець із Жовкви Світозар, який воював на сході України у складі 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, та співачка Джеймі Зівер з невеличкого міста Солігалл.

     Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять про полеглих захисників України. Неподалік сцени було встановлено банер із світлинами загиблих українських воїнів, представників Жидачівщини.

     Майже двогодинна концертна програма та спілкування із українськими воїнами-добровольцями залишили в серцях і душах мешканців Жидачівщини велике емоційне піднесення й розуміння важливості не стояти осторонь сучасних подій на сході України й своїми добрими вчинками та щоденною працею бути корисними своїй країні.

     Заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук та начальник відділу культури, туризму і спорту Жидачівської райдержадміністрації Зіновій Тимофтевич висловили слова вдячності організаторам концерту-зустрічі, яких у Жидачеві зустріли тепло й тривалими оплесками не відпускали зі сцени.

viyna_i_myr_6

viyna_i_myr_8

viyna_i_myr_7

viyna_i_myr_4

viyna_i_myr_2

Додати коментар: