gototopgototop
СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ Друк
Понеділок, 18 жовтня 2021, 14:40

IMG-15465391f0bc61d49534ddb130496497-V

З 14 по 17 жовтня 2021 року комунальним закладом Львівської обласної ради «ЛОЦКЕТУМ» було проведено відкритий Кубок Львівської області серед вихованців гуртків закладів позашкільної освіти зі спортивного туризму.

Команда вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» на чолі з керівником гуртка – вчителем географії Жидачівського ЗЗСО І-ІІІст.№1 ім. Героя України Т.Матвіїва Жидачівської міської ради, Люсаком Анатолієм Васильовичем, прийняли участь у змаганнях та в загальнокомандному заліку зайняли ІІІ місце, на дистанції «Смуга перешкод» - ІІІ місце. В індивідуальному заліку Аліна Цяпко стала першою серед дівчат зі «спортивного орієнтування», а Остап Йонка виборов третє місце. Команда повернулась додому з трьома кубками, купою медалей та нагород.

Відділ освіти Жидачівської міської ради вітає команду Жидачівського ЗЗСО І-ІІІст. №1 ім. Героя України Т. Матвіїва у складі: Цяпко А.Б., Купець Б.В., Зборовська М.З., Йонка О. Р., Подвірна Х.Т, Попко Л.І, Лялюк М.В., Купець П.В. та керівника гуртка – Люсака А. В. Бажаємо учасникам команди досягати максимальних висот, попереду багато перемог та роботи над собою. Будьте прикладом для наслідування та завойовуйте все нові лідерські позиції.