gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
СПОРТИВНИЙ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У ЖИДАЧЕВІ

sportnez

24 серпня на спортивному майданчику, що на вул. Княжий Брід у м. Жидачева, пройшов футбольний і волейбольний турнір «Кубок Лева», присвячений Дню Незалежності України. Організатори змагань - депутат Жидачівської міської ради Святослав Багрій і Роман Туринець.

Учасники спортивного свята – десять команд і понад сорок учасників, вболівальники – друзі і рідні спортсменів, місцеві мешканці. На відкриття турніру завітав і міський голова м. Жидачева Володимир Левко. Турнір розпочався з хвилини мочання за українськими героями, котрі віддали життя заради Незалежності нашої держави.

У футболі (6-9 класи) змагалися шість команд. Серед них одна команда дівчат «DREAMTEAM», яка стала улюбленицею глядачів. 

Кожен матч проходив у затятій боротьбі. Зрештою у фінал вийшли «DREAMTEAM» (хлопців) і «STAF». Основний час переможця не виявив - 1:1. А у серії пенальті перемогли «DREMTEAM». Третє місце зайняли юнаки з вулиці Княжий Брід. 

У волейболі за першість боролися чотири команд. Перший приз одержали волейболісти Княжого Броду, друге місце посіла команда «Дивергент», третє – спортсмени Жидачівської ДЮСШ. Судді – Сікорський Петро та Будзінський Йосип. Усі переможці отримали подарунки: футбольні та волейбольні м’ячі, а дівчата пам‘ятні відзнаки. 

sportnez1

sportnez2

sportnez3

sportnez4

Додати коментар: