gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

СПОРТИВНИЙ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У ЖИДАЧЕВІ

sportnez

24 серпня на спортивному майданчику, що на вул. Княжий Брід у м. Жидачева, пройшов футбольний і волейбольний турнір «Кубок Лева», присвячений Дню Незалежності України. Організатори змагань - депутат Жидачівської міської ради Святослав Багрій і Роман Туринець.

Учасники спортивного свята – десять команд і понад сорок учасників, вболівальники – друзі і рідні спортсменів, місцеві мешканці. На відкриття турніру завітав і міський голова м. Жидачева Володимир Левко. Турнір розпочався з хвилини мочання за українськими героями, котрі віддали життя заради Незалежності нашої держави.

У футболі (6-9 класи) змагалися шість команд. Серед них одна команда дівчат «DREAMTEAM», яка стала улюбленицею глядачів. 

Кожен матч проходив у затятій боротьбі. Зрештою у фінал вийшли «DREAMTEAM» (хлопців) і «STAF». Основний час переможця не виявив - 1:1. А у серії пенальті перемогли «DREMTEAM». Третє місце зайняли юнаки з вулиці Княжий Брід. 

У волейболі за першість боролися чотири команд. Перший приз одержали волейболісти Княжого Броду, друге місце посіла команда «Дивергент», третє – спортсмени Жидачівської ДЮСШ. Судді – Сікорський Петро та Будзінський Йосип. Усі переможці отримали подарунки: футбольні та волейбольні м’ячі, а дівчата пам‘ятні відзнаки. 

sportnez1

sportnez2

sportnez3

sportnez4

Додати коментар: