gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ТЕРМІНОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ КОРОНАВІРУСУ Друк
Понеділок, 16 березня 2020, 13:38

vykonkom16 березня 2020 року міський голова Жидачева Володимир Левко зібрав термінове засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради щодо прийняття рішення про запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-2019 у м. Жидачеві.

Учасники засідання висловили пропозиції щодо впровадження заходів з запобігання коронавірусу, які були враховані.

Щоб зупинити епідемію короновірусу у м. Жидачеві було прийняте рішення з 17 березня по 3 квітня: заборонити вуличну торгівлю, призупинити роботу гуртків МБК «Папірник», зупинити діяльність закладів харчування. Працівники торгової мережі обов’язково повинні дотримуватися правил індивідуального захисту (використовувати маски, які замінювати потрібно кожні дві години, та рукавиці, щогодини проводити санітарну обробку продуктових кошиків). Рекомендувати мешканцям міста без потреби не виходити на вулицю, користуватися он-лайн послугами банків, щоб уникнути скупчення відвідувачів у банківських установах, рекомендувати утриматися від масового відвідування дитячих і спортивних майданчиків. І одне з найважливіших методів профілактики – часте миття рук.

Учасник виконкому, медик Богдан Бойчук зазначив, що КНЗ «Жидачівська центральна районна лікарня» працює у штатному режимі, «швидка» виїжджає на усі виклики, наразі відмінено планові операції. У випадку виявлення ознак хвороби – температура, нежить, кашель задишка, - одразу потрібно звертатися до сімейного лікаря і обов’язково використовувати медичну маску. Важливим є і самодисципліна.

Мер міста інформував про те, що ЦНАП працюватиме дистанційно, відвідувачів прийматиме черговий, МВУКГ не видаватимуть довідок, усі питання будуть вирішуватися дистанційно.

На засіданні були прийняті рішення про припинення дії договорів з управління деякими багатоквартирним будинком, про внесення змін до договорів про надання послуги з управління багатоквартирними будинками (вул. Кобзарева, 3, вул. Б. Лепкого, 43), про продовження договорів оренди комунальних приміщень.

Виконком затвердив проєктно-кошторисні документації будівництва (по заміні вікон у Жидачівській дитячій музичній школі, капітальний ремонт водопроводу на вул. О. Пушкіна).

 

 

 

Додати коментар: