gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
В ГОСТЯХ У ЛАТВІЙСЬКИХ ДРУЗІВ

vieszast1

З 31 липня по 4 серпня 2018 року в рамках договору про співпрацю між містами Вієсіте (Латвія) та Жидачів (Україна) секретар Жидачівської міської ради Ольга Лешков’ят та депутат міської ради Роман Пахолків, футбольна команда і волейболістки Жидачівської ДЮСШ та юні футболісти Долинської ДЮСШ (Івано-Франківська обл.) приймали участь у заходах, присвячених 90-річчю м. Вієсіте.


vies2

У футбольному турнірі, присвяченому ювілею міста та 10-річчю місцевої дитячої спортивної школи, взяли участь юні латвійські спортсмени на гості з України. Цікаві напружені поєдинки принесли перемогу українцям (І-ше місце у команди Жидачева, ІІ-ге зайняли долиняни). І хоча жидачівські футболісти вже вкотре здобувають перемогу на змаганнях з цьогорічними господарями турніру, латвійські спортсмени пообіцяли на наступному турнірі взяти реванш. Високий клас у товариських волейбольних поєдинках показали юнки Жидачева. Висловлюємо подяку за запрошення до участі юних спортсменів Жидачева і Долини у футбольному турнірі «Вієсіте – 90» та у товариських змаганнях з волейболу серед дівчат, які відбулися на високому організаційному рівні.

vies3

Представники Жидачівської міської ради ознайомилися з роботою Вієсітської крайової думи, її структурою, повноваженнями, обмінювалися думками щодо діяльності в обох країнах комунальних підприємств, щодо впровадження в Україні освітньої реформи та реформи в охороні здоров’я та підтримки юних талантів і дитячого спорту, мали можливість наочно побачити як працюють малі і великі приватні господарства, а головне – відчути розуміння, щирість і теплий прийом.


vies4

Запрошеними на святкування ювілею Вієсіте були також представники м. Челядзь (Польща) і м. Постави (Білорусь). Зустріч з ними була продуктивною в частині нових знайомств і окреслення планів на співпрацю у сфері культури і спорту.


vies5

4 серпня мешканці Вієсіте разом з гостями святкували день народження свого міста. Опівдні розпочали свої виступи самодіяльні колективи, відкрилася ярмарка різноманітних товарів і виробів, змагалися стронгмени, лунав веселий сміх на дитячих атракціонах.

В програмі вечірніх урочистостей були вітання гостей та великий святковий концерт. Секретар міської ради Ольга Лешков’ят привітала мешканців Вієсіте від імені городян Жидачева, зачитала вітальний лист від міського голови Володимира Левка та подарувала картину художника Михайла Романіва із зображенням Палацу культури Вієсіте і Жидачівського міського будинку культури, як символ партнерства і дружби.


vies6

v_ies7

          Завершенням свята став молодіжний концерт «За літо, квіти і любов».

Поверталися додому з незабутніми враженнями про Вієсіте, Латвію, і головне – про добрих і щирих господарів свята.

Дякуємо за запрошення бути учасниками прекрасного дійства «Вієсіте – 90».

Дякуємо всім, хто долучився до організації візиту української делегації.

Бажаємо латвійським партнерам успіхів, реалізації намічених планів і подальшого розвитку рідного міста.

vies8


 vies9

vies91

vies11

vies12

vies13

vies14

vies15

vies16

vies17

vies18

vies19

vies20


Foto: D. Sala, R.Orups, I.Malceniece

 

Більше фото за посиланнями:

http://www.viesite.lv/?p=41598#more-41598

https://failiem.lv/u/p4tad36s?ak=50c5c

СохранитьСохранитьСохранить

Додати коментар: