gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ БЛАГОУСТРОЮ МІСТА (10.12.2018р.)

mkp  На черговій робочій нараді з керівниками міських комунальних підприємств, яку 10 грудня 2018 року провів міський голова м. Жидачева Володимир Левко, йшлося про контроль над завершенням каналізування мікрорайону «Прибережний» та підключення каналізаційно-насосної станції на цій території.  Говорили і про прокладання водогону на території вулиць Січових Стрільців і Гніздичівській та дотримання температурного режиму у приміщеннях, що підключені до централізованого опалення.

Окрема тема – оформлення договору щодо гідрологічних досліджень з отримання висновків про можливість використання забору води на території селища Журавна для потреб міста Жидачева. Було домовлено про планування заміни водопроводів у 2019 році, зокрема на вулицях  М. Грушевського, Фабричній, М. Шашкевича, І. Мазепи, Шкільній, Надбережній та ін.

Працівники МВУКГ працювали над впорядкуванням внутрібудинкових водопровідних мереж комунальних будинків на вул. Фабричній 1а і 3, М. Шашкевича, 99 і тепер ці багатоповерхівки готові до прийому води з нового водогону. 

Додати коментар: