gototopgototop
ВАЖЛИВІ РОБОТИ З БЛАОУСТРОЮ (13.05.2019р.) Друк
Понеділок, 13 травня 2019, 10:24

mkp 13 травня 2019 року на робочій нараді з керівниками міських комунальних підприємств міський голова м. Жидачева Володимир Левко окреслив план важливих робіт з благоустрою міста, серед яких – підготовка до зимового періоду.

Окремо йшлося про комплекс питань, які стосуються продуктивної роботи МКП «Жидачівтеплокомуненерго», зокрема і про стан розрахунків населення за послуги цього підприємства.

МКП «Жидачівводоканал» продовжить роботу над реалізацією заходів щодо поліпшення якості води і обслуговування споживачів.

Розпорядженням міського голови м. Жидачева створено спільну комісію з обстеження внутрібудинкових мереж водопостачання і водовідведення комунальних будинків, яка має до кінця травня оглянути 28 комунальних домів і визначити пріоритетність робіт.

Продовжується каналізування «За переїздом», наприкінці травня підрядна організація приступить до каналізування вул. Пушкіна.

Працівники МВУКГ також розроблять комплекс заходів з підготовки до зими, оглянуть стан покрівель і парапетів, продовжать роботу над створенням ОСББ, наводитимуть лад зі стихійною торгівлею на вул. М. Грушевського, зокрема секонду-хенду.

 

 

 

 

Додати коментар: