gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВІДБУЛАСЯ IV СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ Друк
Четвер, 21 січня 2016, 18:19

sesija_rady21 січня відбулося пленарне засідання 4-ї сесії Жидачівської міської ради VII скликання 2015-2020 рр.

Засідання розпочалося хвилиною мовчання в пам’ять про депутата Жидачівської міської ради Ярослава Івановича Микиєвича, котрий відійшов у вічність у розквіті своїх сил. Ярослав Микиєвич був активним громадянином міста й депутатом міської ради, фахівцем своєї справи – професійним дитячим лікарем, хорошим організатором у сфері охорони здоров’я. Ті, хто знав пана Ярослава, запам’ятають його як мудрого колегу, чуйного медика і доброго українця з чудовим почуттям гумору.

Далі депутати працювали згідно прийнятого порядку денного: затвердили Програму соціального захисту та охорони здоров’я населення на 2016-2020 роки, Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги і комісію з питань надання такої допомоги, прийняли рішення про встановлення єдиного податку, плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку й туристичного збору, внесли зміни до показників міського бюджету міста Жидачева на 2016 рік, до кошторису видатків на утримання апарату міської ради на поточний рік, до Регламенту міської ради, утворили комісію з питань надання матеріальної допомоги й розглянули клопотання з питань землекористування, прийнявши відповідні рішення.

Сесія не проголосувала за затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Жидачева, які підлягають приватизації шляхом викупу.

Депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», згідно якого відповідно до пункту 9 Прикінцевих положень упродовж 2016 року зупинено дію норми статті Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, що спричинить недоотримання коштів до дохідної частини міського бюджету за оренду майна. Зважаючи на це необхідно невідкладно внести зміни до Закону України „Про Державний бюджет України на 2016 рік” та вилучити пункт 9 Прикінцевих положень закону.  

Депутати також підтримали звернення до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України і голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо відміни Постанови НКРЕКП від 28 грудня 2015 року № 3141, якою збільшено із 0,25 до 0,6 коефіцієнт до тарифу на вуличне освітлення, що призведе до збільшення видатків на вуличне освітлення міст і селищ в 2,4 рази.

Відповідно до постанови № 1 до протоколу Жидачівської міської виборчої комісії від 14.01.2016 р. взамін депутата, що достроково припинив свої повноваження визнано обраною та зареєстровано депутатом до Жидачівської міської ради: представника Жидачівської районної у Львівській області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Данилейко Галину Дмитрівну.

Додати коментар: