gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВІДЗНАЧЕНО ДОБРУ РОБОТУ КОМУНАЛЬНИКІВ Друк
Понеділок, 11 січня 2016, 17:30

z-m-r На нараді з керівниками комунальних підприємств 11 січня міський голова м. Жидачева Володимир Левко відзначив добру роботу працівників Міського виробничого управління комунального господарства, котрі у період різдвяних вихідних очищали вулиці й тротуари від снігу. Крім того, комунальники ліквідували аварію водопроводу у будинках на вулиці Шкільній.

На цей тиждень першочерговим завданням для комунальних служб є очистка міста від талого снігу та залучення організацій до прибирання прилеглої території. На нараді також йшлося про потребу вчасного вивезення сміття й утримання в належному стані майданчиків, де розміщені сміттєві контейнери, та очистку міста від друкованої реклами, для якої виділені спеціальні місця.

Додати коментар: