gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ м. ЖИДАЧЕВА З НАГОДИ 28-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ Друк
Четвер, 22 серпня 2019, 11:58
210249891

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ МІСТА ЖИДАЧЕВА!

 

Вітаю вас з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України.

Двадцять четвертого серпня разом з усім народом України громада міста Жидачева відзначає 28-у річницю Незалежності України.

В цей день здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй рідній землі, вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому зневаги, приниження, знущань та утисків.

Отримана у 1991 році незалежність України виборювалася віками. Лише в кінці ХХ-го століття розпочалася нова епоха в житті українського народу, що означилася законодавчим закріпленням суверенності і територіальної цілісності української держави, реалізацією демократичних прагнень до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення, визнанням світом України, як сучасної європейської держави.

На жаль, не всі змирилися з утворенням молодої незалежної країни. Тому сьогодні йде боротьба з те, щоб на 28-у році незалежності захистити Україну від ворожих зазіхань.

На захист кордонів і територіальної цілісності рідної держави стали мужні, відчайдушні, хоробрі українці – воїни, які перебуваючи в зоні проведення операції Об’єднаних сил, приймаючи на себе смертельний вогонь на лінії розмежування, забезпечують нам спокій і мир, дають можливість будувати успішну, європейську, єдину, неподільну Україну. Серця українців наповнюються гордістю за наших захисників.

В ці святкові дні бажаю єдності і порозуміння, добра і злагоди, плідної праці, через які пролягає шлях до мирного життя, що є запорукою щасливого майбутнього.

Нехай у кожного з нас невичерпним буде джерело віри, надії і любові до України!

        

 

 

Володимир ЛЕВКО

міський голова міста Жидачева

серпень 2019 року


Додати коментар: