gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ м. ЖИДАЧЕВА З НАГОДИ 28-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ Друк
Четвер, 22 серпня 2019, 11:58
210249891

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ МІСТА ЖИДАЧЕВА!

 

Вітаю вас з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України.

Двадцять четвертого серпня разом з усім народом України громада міста Жидачева відзначає 28-у річницю Незалежності України.

В цей день здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй рідній землі, вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому зневаги, приниження, знущань та утисків.

Отримана у 1991 році незалежність України виборювалася віками. Лише в кінці ХХ-го століття розпочалася нова епоха в житті українського народу, що означилася законодавчим закріпленням суверенності і територіальної цілісності української держави, реалізацією демократичних прагнень до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення, визнанням світом України, як сучасної європейської держави.

На жаль, не всі змирилися з утворенням молодої незалежної країни. Тому сьогодні йде боротьба з те, щоб на 28-у році незалежності захистити Україну від ворожих зазіхань.

На захист кордонів і територіальної цілісності рідної держави стали мужні, відчайдушні, хоробрі українці – воїни, які перебуваючи в зоні проведення операції Об’єднаних сил, приймаючи на себе смертельний вогонь на лінії розмежування, забезпечують нам спокій і мир, дають можливість будувати успішну, європейську, єдину, неподільну Україну. Серця українців наповнюються гордістю за наших захисників.

В ці святкові дні бажаю єдності і порозуміння, добра і злагоди, плідної праці, через які пролягає шлях до мирного життя, що є запорукою щасливого майбутнього.

Нехай у кожного з нас невичерпним буде джерело віри, надії і любові до України!

        

 

 

Володимир ЛЕВКО

міський голова міста Жидачева

серпень 2019 року


Додати коментар: