gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ Друк
Понеділок, 15 листопада 2021, 10:01

RADIO

16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв'язку


Від щоденної праці зв’язківців залежить багато в плані повноцінного функціонування державних установ та приватних структур. Це й забезпечення спілкування між людьми, які розділені відстанню в десятки, сотні, а то й тисячі кілометрів в різних куточках країни та планети. Нові сучасні технології зв'язку сприяють підтримці діалогу між людьми, від чого залежить їх настрій, вирішення повсякденних життєвих проблем, зміцнення родинних і товариських стосунків.

У жовтні 2019 року розпочало FM-мовлення радіо громад Жидачів FM, яке нещодавно стало переможцем обласного конкурсу «Четверта влада».

Сьогодні розширено можливості для отримання інформації про важливі події, які відбуваються в Жидачівській міській територіальній громаді. Журналістська майстерність та творчий підхід до створення радіопрограм Жидачів FM допомагають їх змістовному наповненню важливою, різноманітною та цікавою інформацією.

З нагоди відзначення Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку щиро вітаю колектив Жидачів FM та працівників зв’язку із професійним святом! Бажаю щастя, здоров'я, родинної злагоди, доброго настрою та нових здобутків у праці!

 

Жидачівський міський голова                     Володимир ЛЕВКО

                                       

 

 

                

Додати коментар: