gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ВІЗИТ ДО ЧЕЛЯДЗІ – МІСТА ПОБРАТИМА Друк
Середа, 10 жовтня 2018, 07:50

cheladz18_41

Співпраця і партнерство Жидачева з польським містом Челядзь розпочалася ще у 2004 році і має досить успішну історію. Основна форма партнерської діяльності – обмін делегаціями, участь у спільних проектах, інформування про нові підходи у галузі комунального господарства, зокрема поводження з відходами, розвитку матеріальної бази спорту, культури, об’єктів благоустрою.

Нещодавно на запрошення бургомістра Чедядзі Збігнєва Шалєнца делегація нашого міста, до складу якої увійшли заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гарильчук, депутат Жидачівської міської ради Роман Пахолків і депутат Жидачівської районної ради Микола Шумельда, взяла участь у відкритті парку «Грабек» після реконструкції.

Це перша черга модернізації, яка мала за мету відновлення водозбірника (паркового ставка) на площі 3 га. Через закриття вугільних шахт у Челядзі зникло чудове озерце у центральній частині міста. Для його відновлення встановили два потужні водяні насоси, які цілодобово подають з річки воду до ставка. Хоча проект досить затратний, проте соціальний ефект виправдав такі витрати і парк отримав чудову водойму з каналами та вуличними місточками.

Під час відкриття оновленого парку було влаштовано величне свято «Челядзь співає» з виступом популярного у Польщі гурту «Перфекс» та грандіозне лазерне шоу.

На свято до Челядзі прибули також делегації органів самоврядування міст із Латвії, Франції, Угорщини. Під час ділових зустрічей обговорювалися питання розвитку міських громад, ведення комунального господарства, вирішення економічних проблем та питань зайнятості населення. Такі спілкування є корисні і допомагають зрозуміти один одного.

cheladz18_21

cheladz18_11

cheladz18

cheladz18_31

cheladz18_5

cheladz18_6

Додати коментар: