gototopgototop
ВІЗИТ ДО ЧЕЛЯДЗІ – МІСТА ПОБРАТИМА Друк
Середа, 10 жовтня 2018, 07:50

cheladz18_41

Співпраця і партнерство Жидачева з польським містом Челядзь розпочалася ще у 2004 році і має досить успішну історію. Основна форма партнерської діяльності – обмін делегаціями, участь у спільних проектах, інформування про нові підходи у галузі комунального господарства, зокрема поводження з відходами, розвитку матеріальної бази спорту, культури, об’єктів благоустрою.

Нещодавно на запрошення бургомістра Чедядзі Збігнєва Шалєнца делегація нашого міста, до складу якої увійшли заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гарильчук, депутат Жидачівської міської ради Роман Пахолків і депутат Жидачівської районної ради Микола Шумельда, взяла участь у відкритті парку «Грабек» після реконструкції.

Це перша черга модернізації, яка мала за мету відновлення водозбірника (паркового ставка) на площі 3 га. Через закриття вугільних шахт у Челядзі зникло чудове озерце у центральній частині міста. Для його відновлення встановили два потужні водяні насоси, які цілодобово подають з річки воду до ставка. Хоча проект досить затратний, проте соціальний ефект виправдав такі витрати і парк отримав чудову водойму з каналами та вуличними місточками.

Під час відкриття оновленого парку було влаштовано величне свято «Челядзь співає» з виступом популярного у Польщі гурту «Перфекс» та грандіозне лазерне шоу.

На свято до Челядзі прибули також делегації органів самоврядування міст із Латвії, Франції, Угорщини. Під час ділових зустрічей обговорювалися питання розвитку міських громад, ведення комунального господарства, вирішення економічних проблем та питань зайнятості населення. Такі спілкування є корисні і допомагають зрозуміти один одного.

cheladz18_21

cheladz18_11

cheladz18

cheladz18_31

cheladz18_5

cheladz18_6

Додати коментар: