gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ ОБСЄ (2018р.)

OBSE18_1

7 грудня 2018 року міський голова м. Жидачева Володимир Левко зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі) – спостерігачем Іваном Дудою (Чехія) та асистентом-перекладачем Артуром Плесаком.

Гості нашого міста, котрі уже були в Жидачеві у січні цього року, цікавилися розвитком Жидачева, співпрацею з правоохоронними органами, взаємовідносинами з релігійними конфесіями, адаптацією воїнів АТО, котрі повернулися додому. Йшлося і про стан безробіття у нашому місті, роботу ПАТ «Жидачівський ЦПК» та про кількість працездатних мешкнців, які мають роботу за кордоном, ґендерну рівність. Запитували представники ОБСЄ і про національні меншини, котрі мешкають у Жидачеві, зокрема ромської національності, та про хід адміністративної реформи.

Мер міста відповів на усі поставлені запитання, наголосивши на тому, що Жидачівська міська рада завжди сприятиме розвитку громади і її безпеці.

OBSE18

 

Додати коментар: