gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ВОЛОДИМИР ЛЕВКО: «ПРОЦЕС ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ЗУПИНИТИ НЕ МОЖНА» Друк
Середа, 26 червня 2019, 21:33

groysm19_3 24 червня 2019 року міський голова м. Жидачева Володимир Левко взяв участь у нараді з питань прискорення процесу добровільного об’єднання територіальних громад, яку провів прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у м. Києві.

Як зазначає Володимир Семенович, на цю нараду були запрошені голови районних центрів і міст районного значення України (майже 150 осіб). Основна тема розмови – ініціатива прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, пов’язана з пропозицією для Верховної Ради прийняти законопроект, яким з 1 січня 2020 року містам, що є районними центрами і містами районного значення, передбачено надати повноваження, які притаманні об’єднаним територіальним громадам.

«Оскільки я переконаний, що процес децентралізації зупинити не можна, - зазначає Володимир Левко, - то одразу прийняв запрошення взяти участь у такій нараді. Адже уся відповідальність за вирішення поточних місцевих питань малих міст має бути передана на місця.

У мене була можливість виступити на цій зустрічі і отримати відповіді на запитання, що мене турбують, від прем’єр-міністра. У ході промови я мав нагоду наголосити на тому, що громада Жидачева підтримує процес децентралізації і позицію прем’єр-міністра щодо надання містам районного значення і районним центрам статусу об’єднаних територіальних громад. Крім того, звернув увагу очільника уряду на те, що два роки тому Жидачівська міська рада зверталася з листом і до Кабінету міністрів, і до Верховної Ради з такою ж пропозицією» - розповів міський голова м. Жидачева.

Володимир Левко також пояснив чому підтримує процес децентралізації місцевого самоврядування і прийняття відповідного законопроекту, який надав би Жидачеву статус об’єднаної територіальної громади: міська влада у межах своїх повноважень працює належним чином, і результати такої щоденної роботи, звичайно, є. Повнота повноважень і ресурсів має бути на рівні громади. Це дасть можливість вирішити чимало місцевих проблем, поліпшити роботу усіх галузей, зокрема освіти та охорони здоров’я.

«Ми і зараз бачимо, як непросто вирішувати цим галузям певні функціональні завдання, - узагальнює мер Жидачева. - Можливості у статусі ОТГ будуть інші, що дозволить значно краще організувати роботу різних галузей. Це відчують і мешканці нашого міста. Я переконаний, що з прийняттям цього законопроекту наші повноваження і ресурси розширяться, а навколишні населені пункти матимуть можливість приєднатися до нашої громади і отримати додаткові фінансові ресурси».

groysm19_2

groysm19

Додати коментар: