gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВОЛОДИМИР ЛЕВКО: «ПРОЦЕС ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ЗУПИНИТИ НЕ МОЖНА» Друк
Середа, 26 червня 2019, 21:33

groysm19_3 24 червня 2019 року міський голова м. Жидачева Володимир Левко взяв участь у нараді з питань прискорення процесу добровільного об’єднання територіальних громад, яку провів прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у м. Києві.

Як зазначає Володимир Семенович, на цю нараду були запрошені голови районних центрів і міст районного значення України (майже 150 осіб). Основна тема розмови – ініціатива прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, пов’язана з пропозицією для Верховної Ради прийняти законопроект, яким з 1 січня 2020 року містам, що є районними центрами і містами районного значення, передбачено надати повноваження, які притаманні об’єднаним територіальним громадам.

«Оскільки я переконаний, що процес децентралізації зупинити не можна, - зазначає Володимир Левко, - то одразу прийняв запрошення взяти участь у такій нараді. Адже уся відповідальність за вирішення поточних місцевих питань малих міст має бути передана на місця.

У мене була можливість виступити на цій зустрічі і отримати відповіді на запитання, що мене турбують, від прем’єр-міністра. У ході промови я мав нагоду наголосити на тому, що громада Жидачева підтримує процес децентралізації і позицію прем’єр-міністра щодо надання містам районного значення і районним центрам статусу об’єднаних територіальних громад. Крім того, звернув увагу очільника уряду на те, що два роки тому Жидачівська міська рада зверталася з листом і до Кабінету міністрів, і до Верховної Ради з такою ж пропозицією» - розповів міський голова м. Жидачева.

Володимир Левко також пояснив чому підтримує процес децентралізації місцевого самоврядування і прийняття відповідного законопроекту, який надав би Жидачеву статус об’єднаної територіальної громади: міська влада у межах своїх повноважень працює належним чином, і результати такої щоденної роботи, звичайно, є. Повнота повноважень і ресурсів має бути на рівні громади. Це дасть можливість вирішити чимало місцевих проблем, поліпшити роботу усіх галузей, зокрема освіти та охорони здоров’я.

«Ми і зараз бачимо, як непросто вирішувати цим галузям певні функціональні завдання, - узагальнює мер Жидачева. - Можливості у статусі ОТГ будуть інші, що дозволить значно краще організувати роботу різних галузей. Це відчують і мешканці нашого міста. Я переконаний, що з прийняттям цього законопроекту наші повноваження і ресурси розширяться, а навколишні населені пункти матимуть можливість приєднатися до нашої громади і отримати додаткові фінансові ресурси».

groysm19_2

groysm19

Додати коментар: