gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 тра   червень 2019   лип

нпвсчпс
   1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Julianna Willis Technology
ВШАНУВАННЯ ДОБРОВОЛЬЦІВ І ВОЛОНТЕРІВ Друк
Вівторок, 19 березня 2019, 10:13

       dobrov19_14

18 березня у Жидачівському Районному Народному домі відбулася урочиста Академія з нагоди відзначення Дня українського добровольця. На урочистості запросили воїнів-добровольців, рідних полеглих захисників України, волонтерів, учасників Революції Гідності.

         Керівник ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини” Тарас Стефанів згадав про те, що п’ять років тому після перемоги Революції Гідності наша країна зіткнулася із підступною російською агресією в Криму та в східних областях України. Вже в перші дні березня 2014 року десятки добровольців зверталися у Жидачівський райвійськкомат з побажанням стати до лав захисників України. Були серед них досвідчені воїни, за плечами у яких була військова служба, участь у миротворчих місіях й ті, котрі були ще зовсім юними. Й кожен з них пройшов важкі випробування жорстокою війною на східних рубежах України. Вони ніколи не забудуть бої за Луганський і Донецький аеропорт, за Дебальцево, за Щастя, пекельний вогонь Іловайська й тих своїх бойових побратимів, які полягли в боях за рідну українську землю.

         Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про полеглих Героїв.

           Керівник ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини” Тарас Стефанів та представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО „Побратими України” вручили відзнаки й квіти рідним полеглих захисників України. Було вшановано добровольців Жидачівщини, вручено їм нагороди, про кожного з них було сказано щирі й теплі слова.

           Учасник Революції Гідності Іван Гивель розповів про зародження в районі волонтерського руху, який став вагомою опорою Майдану, а згодом важливим чинником підтримки Української армії. Було поїменно згадано волонтерів Жидачева, Ходорова, Журавна, Гніздичева та інших наслених пунктів Жидачівщини, котрим вручили нагороди.

           Керівник апарату Жидачівської райдержадміністрації Світлана Самсонова у своєму виступі наголосила на важливості спільної підтримки наших захисників, щирими й теплими словами вшанувала присутніх в залі рідних полеглих Українських воїнів й повідомила, що розпорядженням голови Жидачівської райдержадміністрації оголошено подяки 16 воїнам-добровольцям: Олегу Бончинському, Денису Гайді, Івану Іваніву, Ростиславу Ковбузу, Роману Кулику, Миколі Сениці, Олегу Чайківському, Валентину Бобітко, Роману Федоришину, Андрію Павлишину, Тарасу Матвіїву, Віталію Ямнюку, Віталію Любінецькому, Василю Лабінському, Олегу Гентошу, Роману Волицькому.

         За самовіддану та активну волонтерську діяльність, спрямовану на захист українського народу, свідому громадянську позицію, за значний внесок у становлення національної ідеї, патріотизм, жертовність та любов до України, Подяки Жидачівської райдержадміністрації також було оголошено волонтерам: Роману Волицькому, Олександрі Баранкевич та Оксані Полівчак.

         Яскравим й змістовним наповненням урочистостей були виступи майстів мистецтв Жидачівщини та представників Жидачівського РНД. Присутні в залі переглянули фільм про мужніх Українських воїнів-добровольців.

dobrov19_3

dobrov19

dobrov19_1

dobrov19_4

dobrov19_6

dobrov19_2

dobrov19_8

dobrov19_7

dobrov19_9

dobrov19_10

dobrov19_11

dobrov19_12


Додати коментар: