gototopgototop
ВШАНУВАННЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ ТА СУЧАСНИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ Друк
Понеділок, 12 лютого 2018, 21:53

afganistan_18

12 лютого у  сесійній залі Жидачівської районної ради відбулася зустріч із ветеранами війни в Афганістані, представниками ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини” та рідними загиблих захисників України.

Зустріч розпочали спільним виконанням Гімну України. Священики храмів міста поминальною панахидою молилися за упокій загиблих. Хвилиною мовчання зал вшанував пам’ять полеглих воїнів. Присутні на зустрічі вклонилися рідним загиблих захисників України. Представники владних структур та учасники бойових дій поклали квіти і запалили лампадки біля пам’ятного знаку на Алеї Героїв.

Для ветеранів війни в Афганістані, учасників АТО та рідних загиблих було представлено зворушливу тематичну художньо-мистецьку програму, яку підготували працівники Районного Народного дому та Жидачівської дитячої музичної школи. Перед учасниками зустрічі виступили голова Жидачівської районної ради Ігор Кос, голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, лідер ветеранів-афганців Ігор Табака. Учасників бойових дій було відзначено грамотами, серед яких і висока відзнака від духовенства. 

afganistan_18_1

afganistan_18_2

afganistan_18_3

afganistan_18_5

afganistan_18_4

Додати коментар: