gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВИКОНКОМ 7.08.2020р. Друк
П'ятниця, 07 серпня 2020, 14:58

vykonkom7 серпня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради. Перше питання для розгляду – звернення жителів міста щодо вжиття термінових заходів з утримання старого аварійного моста через р. Стрий (вул. М. Шашкевича), який є загрозою для тих, хто переходить по ньому і сприяє накопиченню сміття при його основі та руйнуванню берегоукріплюючих споруд. Виконком, вивчивши ситуацію, прийняв рішення звернутися до Служби автомобільних доріг у Львівській області з проханням здійснити комісійне обстеження стану моста та вжити невідкладні заходи з безпечного утримання старого (недіючого) моста аж до часу його демонтажу, а також клопотати перед Міністерством інфраструктури України про виділенні коштів на демонтаж аварійного моста.

На засіданні розглядали питання відшкодування різниці в тарифах МКП «Жидачівводоканал», затвердили зведені кошторисні розрахунки вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт доріг на вул. Грюнвальдській, Стефаника, Симоненка, Зелена, поточний ремонт прибудинкової території біля будинку № 4 на вул. Симоненка, капітальний ремонт прибудинкової території будинку № 27 на вул. Д.Галицького).

Виконком затвердив комплексну схему розміщення та архітипу тимчасових споруд торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Жидачеві на вул. Мудрого, 29 та Грушевського, 54, а також – звіт про незалежну оцінку майна та його продаж шляхом викупу на вул. Грушевського, 33Б.

Прийнято рішення про присвоєння поштової адреси, про надання матеріальної допомоги, про погодження переведення житлових приміщень в нежитлові та їх реконструкцію.

Додати коментар: