gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ВИКОНКОМ ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ 625-РІЧЧЯ МАГДЕБУРЗЬКОГО ПРАВА
vykonkom

21 червня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради, на якому йшлося про план заходів щодо організації відзначення 625-річчя з часу надання Магдебурзького права м. Жидачеву. Міський голова м. Жидачева Володимир Левко детально зупинився на комплексних заходах, які включають в себе роботи з благоустрою міста (ремонт доріг і тротуарів, фасадів будинків, реконструкція літньої сцени МБК «Папірник» й стадіону «Авангард», встановлення пам’ятного знаку на місці, де знаходилася міська ратуша), культурно-мистецьку і спортивну програми та організацію виставки-ярмарки сувенірної продукції й народних промислів. 625-річчя з часу надання Магдебурзького права відзначатиметься у День міста Жидачева – 15-16 вересня 2018 року.

Учасники засідання погодили встановлення дорожніх знаків, затвердили проектно-кошторисну документацію будівництва (капітальний ремонт тротуару на вул. Шашкевича) та зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва (відновлення елементів благоустрою тротуару на вул. Грушевського і його ремонт, поточний ремонт автодороги на вул. Заводській, доріжки від будинку №10а на вул. Мазепи до вул. Лепкого, відновлення благоустрою прибудинкової території житлового будинку №30 на вул. Мазепи, монтаж відеоспостереження).

Було затверджено звіт про незалежну оцінку майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева (вул. Шашкевича, 8) та погоджено надання в оренду нежитлового приміщення на вул. Шашкевича, 8 (ПАТ АКБ «Львів»).

Виконком розглянув питання про проведення благоустрою території біля кафе «Фаворит», про надання матеріальної допомоги учасникам АТО та про впорядкування адресного господарства.

 

 

Додати коментар: