gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВИКОНКОМ ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ 625-РІЧЧЯ МАГДЕБУРЗЬКОГО ПРАВА
vykonkom

21 червня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради, на якому йшлося про план заходів щодо організації відзначення 625-річчя з часу надання Магдебурзького права м. Жидачеву. Міський голова м. Жидачева Володимир Левко детально зупинився на комплексних заходах, які включають в себе роботи з благоустрою міста (ремонт доріг і тротуарів, фасадів будинків, реконструкція літньої сцени МБК «Папірник» й стадіону «Авангард», встановлення пам’ятного знаку на місці, де знаходилася міська ратуша), культурно-мистецьку і спортивну програми та організацію виставки-ярмарки сувенірної продукції й народних промислів. 625-річчя з часу надання Магдебурзького права відзначатиметься у День міста Жидачева – 15-16 вересня 2018 року.

Учасники засідання погодили встановлення дорожніх знаків, затвердили проектно-кошторисну документацію будівництва (капітальний ремонт тротуару на вул. Шашкевича) та зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва (відновлення елементів благоустрою тротуару на вул. Грушевського і його ремонт, поточний ремонт автодороги на вул. Заводській, доріжки від будинку №10а на вул. Мазепи до вул. Лепкого, відновлення благоустрою прибудинкової території житлового будинку №30 на вул. Мазепи, монтаж відеоспостереження).

Було затверджено звіт про незалежну оцінку майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева (вул. Шашкевича, 8) та погоджено надання в оренду нежитлового приміщення на вул. Шашкевича, 8 (ПАТ АКБ «Львів»).

Виконком розглянув питання про проведення благоустрою території біля кафе «Фаворит», про надання матеріальної допомоги учасникам АТО та про впорядкування адресного господарства.

 

 

Додати коментар: