gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВИКОНКОМ СТВОРИВ КОМІСІЮ З МОНІТОРИНГУ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ Друк
Середа, 13 січня 2016, 16:37


vykonkom13 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради. Основну увагу було приділено питанню створення комісії з питань моніторингу за дотриманням зобов’язань щодо платежів до міського бюджету суб’єктами господарювання на території міста Жидачева. Необхідність створення такої комісії виникла задля забезпечення виконання дохідної частини бюджету міської ради на 2016 рік та заради аналізу того, як підприємці міста виконують свої зобов’язання щодо платежів до міської скарбниці. Очолив комісію заступник міського голови Ярослав Гаврильчук, до її складу увійшли працівники й депутат міської ради, представники Жидачівського відділення Миколаївської ОДПІ та Асоціації малого і середнього бізнесу.

На засіданні розглянули питання щодо затвердження звітів про незалежні оцінки майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева та оголошення конкурсу на право оренди нежитлового приміщення у будинку № 28 на вул. Мазепи для використання під офіс.

Члени виконкому затвердили споживачам міського комунального підприємства «Жидачівтеплокомуненерго» норми споживання теплової енергії на централізоване опалення житлових будинків, прийняли рішення про уточнення списків черговості громадян на виділення квартир та покращення житлових умов на 2016 рік, про перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, які підлягають приватизації шляхом викупу, про встановлення лімітів на енергоносії для бюджетних установ міста на 2016 рік та про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Жидачева триквартирного житлового будинку на вул. Заводська, 3.

Додати коментар: