gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВИКОНКОМ ВИРІШУЄ, 09.09.2016 р.

vykonkomНа черговому засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради, що пройшло 9 вересня цього року, проголосовано за прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Жидачева квартир житлового будинку на вул. Симоненка, 20, внесено зміни до рішення виконкому від 3 лютого 2016 року № 17.

Учасники засідання продовжили договір оренди нежитлового приміщення на вул. Кобзаревій, 2, розглянули заяву мешканців однієї з приватних квартир Жидачева щодо надання дозволу на виготовлення проекту переобладнання приватної квартири. Виконком прийняв рішення про впорядкування адресного господарства на вул. Вузькій та щодо надання матеріальної допомоги.

На завершення було озвучено програму святкування Дня міста Жидачева, який цьогоріч пройде 17-18 вересня, а завершиться 21 вересня освяченням пам’ятного знаку – каплички на місці, де знаходилася церква Пресвятої Богородиці XIV-XVIII ст.

У «Різному» міський голова м. Жидачева Володимир Левко поінформував про те, що Жидачівська міська рада в партнерстві з громадськими організаціями стала переможцем конкурсу екопроектів. Завдяки цьому на реалізацію проекту «Розвиток території природно-заповідного фонду (ландшафтного заказника «Базиївка») як важливий елемент у формуванні місцевої екологічної мережі м. Жидачева» мерія отримає 44,8 тис. грн з обласного природоохоронного фонду, що дасть змогу зробити додаткові роботи з визначення меж заказника «Базиївка» та розвинути його інфраструктуру.

Додати коментар: