gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВИКОНКОМ ЗВІЛЬНИВ ПІДПРИЄМЦІВ ВІД СПЛАТИ ЗА ОРЕНДУ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ Друк
Середа, 06 травня 2020, 14:06


vykonkom6 травня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради, на якому затверджено інформаційні й технологічні картки адміністративних послуг, що надаються відділом – центром надання адміністративних послуг Жидачівської міської ради, та розпорядження міського голови, які прийняті під час карантину.

Учасники засідання надали згоду на здійснення ремонту майна, переданого в оренду в будинку №17 на вул. М. Шашкевича (Жидачівський районний військовий комісаріат), погодили продовження терміну дії договорів тимчасового місця розташування спеціальних конструкцій зовнішньої реклами (ТзОВ ТВК « Львівхолод»).

Серед прийнятих рішень є і вкрай вагоме, яке сприяє у роботі місцевих підприємців, – виконавчий комітет звільнив їх від сплати орендної плати за користування майном комунальної власності територіальної громади м. Жидачева на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів.

Було затверджено зведені кошторисні розрахунки вартості об’єктів будівництва, звіти про незалежну оцінку майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, місцеві Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Жидачева та комплексну схему розміщення та архітипу тимчасових споруд торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності у м. Жидачеві на вул. І. Франка, 6/2.  

Виконком прийняв рішення про утворення конкурсної комісії з питань оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, про продовження договору оренди на нежитлове приміщення в будинку на вул. Т. Шевченка, 4 (Жидачівський РСТК ТСОУ.), про оголошення конкурсу на право оренди нежитлових приміщень (комунальної власності міста) та про надання матеріальної допомоги.

У «Різному» було обговорено роботу підприємців у період карантинних обмежень, йшлося про труднощі, які виникли, і про можливості сприяння місцевим бізнесменам у їхній діяльності. Попри це вулична торгівля залишається під забороною. Цими днями, як зазначив міський голова Жидачева Володимир Левко, буде підписано розпорядження про певні карантинні заходи у нашому місті.

Про особливості режиму оподаткування у березні-квітні цього року проінформував Володимир Гребінь, начальник Жидачівської ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області.

Додати коментар: