gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ ПЕРЕХОДУ НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ БАГАТОПОВЕРХІВОК Друк
П'ятниця, 26 червня 2020, 12:15

ind.opal_20

25 червня 2020 року міський голова Жидачева Володимир Левко зустрівся з мешканцями багатоквартирних будинків вулиць Шкільної, І. Мазепи й Б. Лепкого, які користуються послугами централізованого опалення, що надає МКП «Жидачівтеплокомуненерго».

Мета зустрічі – узгодити з власниками квартир перехід на індивідуальне опалення і відмова від послуг «Жидачівтеплокомунерго», які є надто затратними, як для самих мешканців багатоповерхівок, так і для підприємства.

Як зазначив міський голова, сьогодні залишилася лише 151 квартира, яка користується послугами «Жидачівтеплокомуненерго». Про відключення від централізованого опалення попередньо йшлося на зустрічі з мешканцями цього мікрорайону ще влітку минулого року. Володимир Левко навів приклад успішного переходу на індивідуальне опалення квартир багатоповерхівок, що на вулицях Зеленій і Д. Галицького. Крім того, мер міста наголосив на тому, що міська рада надасть сприяння одиноким літнім громадянам міста у вирішенні цієї справи.

Радник міського голови Жидачева Ярослав Гаврильчук інформував про технічні умови влаштування поквартирного опалення. Представник «Ощадбанку» Ірина Білінська розповіла про можливість отримання «Теплих кредитів» та переваги такої позики.

У ході діалогу учасники зустрічі цікавилися технічними питаннями й вартістю виготовлення проєктної документації. Крім того, йшлося і про життєдіяльність міста, зокрема про якість подачі води, проведення благоустрою біля багатоповерхівок та на міському кладовищі.

 ind.opal_20_2

ind.opal_20_3

ind.opal_20_1

 

 

Додати коментар: