gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

У ЖИДАЧІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ КОМБАТА АНДРІЯ ГЕРГЕРТА Друк
Понеділок, 02 серпня 2021, 12:26

herhert_foto

Сьогодні, 2 серпня, Жидачівський міський голова Володимир Левко, розпочинаючи нараду із керівниками структурних підрозділів, нагадав усім присутнім про те, що рік тому, 1 серпня 2020 року, передчасна смерть забрала від нас комбата Української Добровольчої Армії «АРАТТА» Андрія Гергерта. Це стало непоправною втратою для патріотів, хто пішов захищати країну не заради медалей, не заради слави, а заради своєї країни, майбутнього наших дітей.

Андрій Гергерт працював у Жидачеві, разом вирішували багато спільних завдань. Він був активним у громадському житті, дбав про національно-патріотичне виховання молоді, свої найкращі молоді роки віддав святій справі захисту рідної землі. Він був сильним духом воїном, який не боявся брати на себе відповідальність у вирішальні хвилини. Його любили друзі й ненавиділи вороги України. За мужність він отримував високі нагороди Української держави із рук Президента України. Він боровся до останнього, хоч важка хвороба здолала його тіло, але дух його не згас і справа не забута.

Вчора, 1 серпня, у Львові біля могили Героя було багато близьких, побратимів, друзів, небайдужих людей з усієї країни.

Жидачівський міський голова Володимир Левко запропонував працівникам Жидачівської міської ради розпочати нараду із хвилини мовчання на вшанування пам’яті комбата, мужнього захисника України Андрія Гергерта.

Вічна память Герою!


Додати коментар: