gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

УЧАСТЬ МІСЬКОГО ГОЛОВИ У ЗВІТУВАННІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ Друк
П'ятниця, 29 січня 2016, 13:08

ychast-y-zviti-rda-1Міський голова м. Жидачева Володимир Левко на запрошення Жидачівської райдержадміністрації взяв участь у звітуванні голови РДА О.Пітули перед громадою району про свою роботу в 2015 році та про основні завдання на 2016 рік.

Мер Жидачева окреслив плани міської влади на цей рік, що стосуються розвитку інфраструктури міста, продовження каналізування та поліпшення якості водопостачання. Йшлося й про наболіле – ПАТ «Жидачіський целюлозно-паперовий комбінат», а також піднімалося питання продовження процесу децентралізації та утворення об’єднаних громад.


Продовжуючи тему життєдіяльності Жидачева, міський голова наголосив на тому, що міська рада, як і кожен орган місцевого самоврядування, має чимало проблем. Але завдання влади – їх вирішувати.

Голова райдержадміністрації Олександр Пітула розповів про основні досягнення Жидачівщини, окреслив чіткі завдання на найближчі 12 місяців, що стосуються економіки району, сільського господарства, сфери соціального захисту населення, освіти й культури тощо. Стан Жидачівщини проаналізував і голова Жидачівської районної ради Ігор Кос.

Про звіт голови РДА та про можливість підтримки району обласною владою говорив перший заступник голови Львівської обласної ради Ростислав Замлинський.

Перед громадою виступили депутат Львівської обласної ради Михайло Титикало, міський голова м. Ходорова Олег Коцовський, голова профкому ПАТ «Жидачівський ЦПК» Степан Шминець та мешканець Жидачева, котрий в минулому очолював виконавчу владу району, Іван Романів.

ychast-y-zviti-rda-2

ychast-y-zviti-rda-3


У заслуховуванні публічного звіту взяли участь керівники місцевих рад Жидачівщини, представники громадськості, депутати Жидачівської міської і районної рад. Кожен мав можливість отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

ychast-y-zviti-rda-4

Додати коментар: