gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ВІДПОЧИНКУ І ФОТОСЕСІЙ

Promin_ozero

Наше місто, як гості, так і городяни, вважають дуже затишним. І це цілком заслужено: зелені сквери зі зручними новими лавочками, дитячі майданчики, облаштовані вулички. А ще у Жидачеві є особливі місця, куди полюблять на відпочинок приходити його мешканці різного віку.

До таких місцин належить й озеро «Промінь». Для рибалок тут риболовля, для фотографів – мальовнича зелена зона фотосесій, для батьків з малими дітьми – територія дозвілля, обладнана лавочками, стежками з бруківки й сходинками, що ведуть до водойми, заквітчана чорнобривцями (квітковим символом Удеча) та добре освітлена.

Жидачівська міська рада разом з комунальниками міста продовжує благоустроювати цю територію, родзинкою якої став акуратний сучасний пірс та оглядовий майданчик з лавочками. Крім того, щоб озеро не міліло, до нього постійно поступає вода.

Природа вдячно відгукується на таке дбайливе ставлення, і продовжує запрошувати до себе на гостину, даруючи літнє сонечко і прохолоду озера. А в поєднанні ці стихії роблять дивовижу, яку помітила маленька дівчинка, прогулюючись з мамою у вечірній час біля озера: «Мамо, дивись! Промінь біжить по озеру».

ozero1

ozero2

ozero3

ozero4

ozero7ozero8ozero9ozero10ozero13ozero14ozero15ozero16ozero17ozero18


Додати коментар: