gototopgototop
УВАГА! ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЯ COVID-19 Друк
П'ятниця, 27 березня 2020, 13:43

depositphotos_33762281-stock-photo-orange-abstract-background__

27 березня 2020 року міський голова Жидачева Володимир Левко видав розпорядження про внесення змін у розпорядження від 23.03.2020 р. № 44 щодо додаткових заходів по запобіганню поширення на території м. Жидачева захворювань, спричинених коронавірусом.

 

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                             МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

Від 27. 03. 2020                                 № 48                                   м. Жидачів

 

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 23.03.2020 р. № 44 «Про додаткові заходи по запобіганю поширення на території м. Жидачева гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

    

На виконання постанови   Кабінету Мінвістрів України від 25 березня 2020 року № 239, якою установлюється на усій території України карантин з 12 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року та перераховуються види діяльності, якими можна займатися під час карантину до 24 квітня 2020 року:

 

  1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 23.03.2020 р. № 44 «Про додаткові заходи по запобіганю поширення на території м. Жидачева гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зокрема:

1.1. пункт 2 викласти в такій редакції:

«2. Заборонити до 24 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

       - торговельної діяльності ( в тому числі торгівлі господарськими товарами і будівельними матеріалами) та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.»;

1.2. до пункту 3 додати слова «територію контейнерних майданчиків для сміття та інші об’єкти благоустрою».

 

2. Встановити   одночасне перебування   покупців у приміщеннях об’єктів торгівлі та аптек в кількості 1 – 2 особи, а в закладах торгівлі мережі «Рукавичка» до 10 осіб. У чергах до об’єктів торгівлі та аптек перебувати у захисних масках (по можливості у рукавичках) на відстані 1,5 – 2,0 метри.

 

Міський голова                                       Володимир ЛЕВКО

 

 

 

Додати коментар: