gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

ZS18

Двадцять пять років поспіль 6 грудня відзначають День Збройних сил України, День української армії. Громадяни України вітають зі святом мужніх і сильних військових, котрі ризикуючи собою, стоять на варті миру, відстоюють незалежність нашої держави, захищають національну безпеку і наші життя.

Сьогодні, як ніколи, ми висловлюємо щиру вдячність воїнам за їх мужність і відвагу, вони – наш тил і захист.

Ми гордимося тими, хто сумлінно несе службу на захисті України, нашого мирного життя, і будемо вічно пам’ятати тих, хто віддав своє життя за Україну!

Гордість Жидачева – це учасники антитерористичної операції на Сході України, які, не вагаючись, в перші хвилини військових дій добровільно пішли захищати рідну землю від посягань ворога. Їх незламний і непереможний бойовий дух та мужність зупинили ворожу навалу. І сьогодні, в час воєнного стану, вони за першим сигналом готові йти охороняти наше життя і спокій, стояти на захисті безпеки та соборності України.

Бажаємо нашим військовим нести службу без поразок і втрат. Зичимо міцного здоров’я, професійного зростання, бойової удачі, щасливого повернення додому!

 

Додати коментар: