gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ Друк
Середа, 05 грудня 2018, 22:13

ZS18

Двадцять пять років поспіль 6 грудня відзначають День Збройних сил України, День української армії. Громадяни України вітають зі святом мужніх і сильних військових, котрі ризикуючи собою, стоять на варті миру, відстоюють незалежність нашої держави, захищають національну безпеку і наші життя.

Сьогодні, як ніколи, ми висловлюємо щиру вдячність воїнам за їх мужність і відвагу, вони – наш тил і захист.

Ми гордимося тими, хто сумлінно несе службу на захисті України, нашого мирного життя, і будемо вічно пам’ятати тих, хто віддав своє життя за Україну!

Гордість Жидачева – це учасники антитерористичної операції на Сході України, які, не вагаючись, в перші хвилини військових дій добровільно пішли захищати рідну землю від посягань ворога. Їх незламний і непереможний бойовий дух та мужність зупинили ворожу навалу. І сьогодні, в час воєнного стану, вони за першим сигналом готові йти охороняти наше життя і спокій, стояти на захисті безпеки та соборності України.

Бажаємо нашим військовим нести службу без поразок і втрат. Зичимо міцного здоров’я, професійного зростання, бойової удачі, щасливого повернення додому!

 

Додати коментар: