gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

З МЕТОЮ УНИКНЕННЯ ЛИХА Друк
Середа, 30 січня 2019, 13:08

3414.003 

         З метою недопущення виникнення пожеж у житловому секторі на території міста Жидачева та Жидачівського району Жидачівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області просить громадян дотримуватися правил пожежної безпеки, а саме:  

-          повсякденно слідкуйте за справністю електромережі, користуйтеся тільки каліброваними (заводського виготовлення) запобіжниками, ретельно ізолюйте оголені ділянки електричних проводів;

-          не паліть цигарки в ліжку, ПАМЯТАЙТЕ, що необачно кинутий недопалок сигарети або сірник може привести до пожежі;

-          очищайте димарі від сажі не рідше одного разу на три місяці, слідкуйте за їх справністю, не допускайте перегріву печей та плит;

-          не застосовуйте для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади;

-          не вмикайте одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електромережа може не витримати перевантаження;

-          не залишайте ввімкненими електрообігрівальні пристрої під час виходу з будинку;

-          забороняється використовувати електрообігрівальні прилади для сушіння одягу та інших матеріалів;

-          регулярно очищайте нагрівачі від пилу й сміття, адже сторонні предмети можуть несподівано спалахнути;

-          обмежуйте доступ маленьких дітей до нагрівальних приладів.

Станом на січень місяць 2019 року у Львівській області зареєстровано 58 пожеж, в тому числі пожежа у Жидачівському районі. Внаслідок пожеж травмовано 5 осіб, загинуло – 8, з них двоє мешканці нашого району.

Найбільшу стурбованість викликає випадок, який трапився 09 січня 2019 року у с. Муроване Сокальського району, де внаслідок пожежі загинула дівчинка 2017 року народження та травмувався її старший брат.

В результаті необережного поводження з вогнем, паління 17 січня 2019 року виникла пожежа в с. Бородчиці Жидачівського району, в якій загинули двоє громадян.

Із проведеного аналізу виникнення пожеж на території району можна стверджувати, що основними причинами виникнення пожеж в житловому секторі є:

-          коротке замикання електричної мережі;

-          необережність під час паління;

-          порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації печей.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Лише суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе вам уникнути лиха.

Жидачівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

Додати коментар: