gototopgototop
З НОВИМИ ПЛАНАМИ У НОВИЙ РІК Друк
Середа, 02 січня 2019, 11:24

mkp 2 січня 2019 року у Жидачівській міській раді відбулася робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств, яку провів міський голова м. Жидачева Володимир Левко. Було проаналізовано роботу комунальників під час новорічних вихідних та окреслено плани на 2019 рік.

Зокрема йшлося про те, що МКП «Жидачівтеплокомуненерго» працюватиме над вирішенням питання відключення комунальних будинків від централізованого теплопостачання, що приєднані до котельні на вул. Зеленій. МКП «Жидачівводоканал» продовжить впровадження вагомого проекту з виносу водогонів за територію ПАТ « ЖЦПК» та проаналізує стан водопроводів та водовідведення на тих вулицях, де заплановано проведення капітального ремонту. Для Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства пріоритетними й надалі залишаються напрями: благоустрій, житло, побутові відходи.

Керівники комунальних підприємств міста власні бачення вирішення проблем очолюваних ними підприємств, відповідно до пріоритетів розвитку, представлять наступного тижня.

Додати коментар: