gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

З ВИКОНКОМУ (13.11.2018р.)

vykonkom13 листопада 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради. На розгляд було винесено питання про визначення виконавця детального плану території земельної ділянки комунальної власності промислового призначення у м. Жидачеві на вул. Оболонь. Було вирішено з метою підготовки та подання на затвердження міської ради містобудівної документації визнати виконавцем детального плану території земельної ділянки комунальної власності промислового призначення у м. Жидачеві у районі вул. Оболонь орієнтовною площею 8 га для підготовки проведення земельних торгів на право користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування сонячної електростанції – приватне підприємство «Інститут містобудування і архітектури».

Виконком погодив переведення однієї з квартир багатоповерхівки на вул. Шашкевича, 99 (відповідно до заяви власника) у нежитлове приміщення, вирішено надати одноразову матеріальну допомогу учасникам АТО і мешканцям міста та поставлено на квартирний облік для покращення житлових умов одну з мешканок міста.

Додати коментар: