gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ВІДКЛЮЧЕННЯ ВІД ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

-komisiya_z_vidklutchenia.10.02.17-

Ще вісім мешканців багатоповерхової забудови м.Жидачева сьогодні, 10 лютого, відповідно до рішення міжвідомчої комісії Жидачівської міської ради отримали дозвіл на відключення від централізованого теплопостачання і, таким чином, розпочали процедуру переводу своїх помешкань на індивідуальне опалення.

На засіданні постійнодіючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення (ЦО) міської ради було розглянуто заяви власників квартир, чиї оселі зігріваються котельнею на вул. Зелена МКП «Жидачівтеплокомуненерго».

Нагадуємо, що виконавчий комітет повідомляв громадськість про наміри з початком нового опалювального сезону 2017-2018 рр. припинити діяльність даної котельні через її збитковість. Тому вже в 2017 році комісія розглянула і дала позитивні рішення по заявах від мешканців багатоквартирних будинків № 27, 27а на вул. Данила Галицького, № 1, 3 на вул. Княжий Брід та № 10 на вул. Зелена.

Оскільки відключення від ЦО розпочнеться з 1 травня цього року, звертаємося до власників решти квартир з перелічених будинків, звернутися до міжвідомчої комісії і повідомити про наміри щодо опалення свого житла у наступному опалювальному сезоні.

Додати коментар: