gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ З ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МІСТА Друк
П'ятниця, 10 вересня 2021, 14:44

zasid_oghkom

10 вересня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів засідання організаційного комітету з відзначення Дня міста Жидачева.

Обговорено питання підготовки і проведення 17 та 19 вересня основних заходів в відзначення 857-ї річниці першої письмової згадки про місто.

В рамках відзначення Дня міста Жидачева на 18 вересня, о 9 год., заплановано проведення святкового ярмарку із представлення продукції виробників громади та робіт умільців і майстрів. Цього дня також організують спортивно-молодіжні заходи, показ фільму «Захар Беркут» на літній сцені МБК «Удеч». Проведення спортивних заходів продовжать і 19 вересня. У сквері біля МБК «Удеч» презентуватимуть фотовиставку з історії міста Жидачева. Відбудеться презентація старостинських округів, Жидачівського професійного ліцею, ГО «Щасливі разом» та «Табор».

О 16 год. на літній сцені МБК «Удеч» урочистості та святкова концертна програма розпочнуться із спільної Молитви та вітального слова Жидачівського міського голови Володимира Левка. Святкуватимуть не тільки День міста Жидачева, а також й першу річницю створення Жидачівської міської територіальної громади, тож на сцену запросять і старост 4 старостинських округів громади. Святкову концертну програму буде наповнено виступами майстрів мистецтв громади, запрошено також колективи з інших громад Львівщини та Івано-Франківщини, популярну українську співачку Андріану та діджея Маркуса.

 

Додати коментар: