gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ (13.01.2021 р.) Друк
Середа, 13 січня 2021, 21:03

vykonkom13 січня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради за головуванням Жидачіського міського голови Володимира Левка. Учасники виконкому прийняли рішення про створення комісії з реорганізації юридичних осіб: Жидачівського Міського Будинку культури «Папірник» та Комунального закладу «Жидачівський Районний Народний дім» Жидачівської міської ради Львівської області, а також комісії з питань надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів   міського бюджету міста Жидачева.

На засіданні дали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, погодили проєкт детального плану території для обслуговування будівлі промислового призначення на вул. Енергетична, 3 й території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки на вул. Гайдамацька, 18.

У «Різному» йшлося про створення комісії з обстеження аварійних дерев на території населених пунктів Жидачівської територіальної громади, яка найближчим часом проведе моніторинг і запланує відповідні роботи з кронування та видалення аварійних дерев. Порушувалося питання безпеки дорожнього руху у Жидачеві і селах громади та встановлення відповідних дорожніх знаків.

Додати коментар: