gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ (16.02.2021р.) Друк
Вівторок, 16 лютого 2021, 13:28

vykonkom16 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка.

Учасники виконкому прийняли рішення про відшкодування різниці   в тарифах для міського комунального підприємства «Жидачівводоканал» у 2021 році, внесли зміни до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2021 рік. Як інформувала начальник фінансового відділу Жидачівської міської ради Ірина Николин, це пов’язано з видатками на придбання інсуліну для інсулінозалежних мешканців Жидачівської міської територіальної громади.

Наталія Данилів, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, прозвітувала про виконання договору про співробітництво територіальних громад у 2020 році.

Виконавчий комітет прийняв рішення про встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення та про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади, які її потребують.

У «Різному» Володимир Левко інформував про роботу комунальних служб у період негоди з розчистки доріг, про допомогу фермерських господарств. Наголосив на тому, що громада справилася з випробуваннями природи. Та попри це треба бути готовими до танення снігу і дощу, який прогнозують синоптики.

Додати коментар: