gototopgototop
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ (16.02.2021р.) Друк
Вівторок, 16 лютого 2021, 13:28

vykonkom16 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка.

Учасники виконкому прийняли рішення про відшкодування різниці   в тарифах для міського комунального підприємства «Жидачівводоканал» у 2021 році, внесли зміни до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2021 рік. Як інформувала начальник фінансового відділу Жидачівської міської ради Ірина Николин, це пов’язано з видатками на придбання інсуліну для інсулінозалежних мешканців Жидачівської міської територіальної громади.

Наталія Данилів, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, прозвітувала про виконання договору про співробітництво територіальних громад у 2020 році.

Виконавчий комітет прийняв рішення про встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення та про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади, які її потребують.

У «Різному» Володимир Левко інформував про роботу комунальних служб у період негоди з розчистки доріг, про допомогу фермерських господарств. Наголосив на тому, що громада справилася з випробуваннями природи. Та попри це треба бути готовими до танення снігу і дощу, який прогнозують синоптики.

Додати коментар: