gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ (18.07.2019 р.) Друк
Четвер, 18 липня 2019, 16:03

vykonkom118 липня 2019 року відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради, на якому заслухали звіт про виконання бюджету міста Жидачева за  I-е півріччя 2019 року та прийняли рішення про надання матеріальної допомоги.

Учасники виконкому затвердили зведені кошторисні розрахунки вартості об’єктів будівництва «Капітальний  ремонт  дорожнього покриття  по вул. Дерев`янка від вул. М. Шашкевича до вул. Шкільної в м. Жидачеві Львівської області», «Капітальний  ремонт  тротуарів по вул. Дерев`янка  від вул. М. Шашкевича до вул. Шкільна  в м. Жидачеві Львівської області», «Поточний ремонт вулиці Гніздичівської та примикання до вул. Січових Стрільців», «Поточний ремонт дороги   по вул. М. Грушевського та по вул. Героїв Крут».

Прийнято рішення про оформлення права власності на квартири №3 на вул. В. Симоненка, 20 та № 21 на вул. Шкільній, 9 у м. Жидачеві. Погоджено видатки  із прибутку Жидачівського МВУКГ та внесено зміни у рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 26.07.2011 р. №165 в частині встановлення розмірів фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Додати коментар: