gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 31.03.2016 р.

vykonkom31 березня відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради, на якому було прийнято рішення з ряду важливих питань життєдіяльності міста. Виконком розглянув питання про закріплення прилеглих територій за підприємствами, установами, організаціями міста. Було вирішено закріпити прилеглі території на правах договору з балансоутримувачем Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства за товариствами з обмеженою відповідальністю «Ніка» (для забезпечення належних умов утримання та впорядкування стихійної торгівлі), «Вудіндастріс» і «Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн» (для забезпечення належного утримання та влаштування роз’їзду вантажної техніки і паркомісць для автомобілів на умовах залучення на договірних засадах коштів для здійснення заходів з благоустрою м. Жидачева).

Учасники засідання заслухали і затвердили фінансовий план МКП «Жидачівводоканал» на 2016 рік, а також умови, критерії показників і розмірів посадових окладів керівникам міських комунальних підприємств, розглянули заяву фізичної особи-підприємця Серафин Т. І щодо зміни графіку роботи бару «Фора» та питання про оформлення права власності на квартиру у багатоквартирному житловому будинку на вул. Д. Галицького.

Виконком прийняв рішення про надання матеріальної допомоги учасникам АТО й іншим мешканцям Жидачева, котрі зверталися до міської ради з проханням надати фінансову підтримку.

Під час засідання йшлося про видалення старих дерев і проведення заходів з благоустрою територій у м. Жидачеві та запобігання виникнення пожеж внаслідок спалювання залишків сухої трави. Було прийнято рішення про затвердження зведеного кошторису розрахунку вартості будівництва «Будівництво проїздів в мікрорайоні індивідуальної житлової забудови «За лікарнею» у м. Жидачеві Львівської обл.» та зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництв «Поточний ремонт в’їзду на вул. Фабрична до будинку № 3, № 1А», «Поточний ремонт тротуару від вул. Котляревського до вул. Чорновола» та «Поточний ремонт тротуару на вул. Д. Галицького».

Додати коментар: