gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ 09.06.2016 р.

 

vykonkom9 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради, на якому було розглянуто чимало важливих питань життєдіяльності міста. Та розпочалося засідання з сумної звістки – міський голова м. Жидачева Володимир Левко повідомив про те, що Жидачівщина знову понесла втрати через неоголошену війну, що триває на Сході України – загинув мешканець села Дем’янка-Лісна Жидачівського району Ярослав Цап, 1965 року народження. У зв’язку з цією трагедією у місті й районі буде оголошено жалобу й скасують проведення розважальних заходів, що заплановані на неділю 12 червня. Пам’ять загиблого Героя було вшановано хвилиною мовчання.

Учасники виконкому розглянули звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Енергозбереження Львів» щодо заміщення природного газу на котельнях міста. Про переваги використання альтернативного опалення розповів директор товариства «Енергозбереження Львів» Олександр Павлічко. Про технічні можливості впровадження інновацій на котельнях нашого міста розповів директор МКП «Жидачівтеплокомуненерго» Ігор Возний.

Було прийнято рішення про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, про надання згоди на отримання будівельного паспорта для реконструкції житлового будинку садибного типу, про оформлення прав власності на квартири.

Учасники засідання вирішили надати матеріальну допомогу жидачівцям-учасникам АТО та мешканцям міста, котрі її потребують, розглянули приватні звернення мешканців Жидачева та визначили місце розташування майданчика для вуличних тренажерів.

У «Різному» йшлося про виконання рішення виконавчого комітету від 3 червня 2016 року щодо тимчасового складування сміття з м. Львова. Начальник МВУКГ Володимир Петрінець розповів детально про стан речей на сьогодні, що склався на сміттєзвалищі, про дотримання умов договору щодо прийому твердих побутових відходів з м. Львова, який діє до 10.06.2016 р., та про залучення додаткової техніки для складування сміття. Свої міркування з цього приводу висловили члени виконкому та присутні на засіданні мешканці міста й громадські активісти. Володимир Левко підсумував усі факти і підтвердив, що дія рішення від 03.06.2016 р. буде закінчена 10 червня, а всі зусилля міської ради будуть зосереджені на ліквідацію місць загорання сміття на частині сміттєзвалища, на якій зберігаються промислові відходи публічного акціонерного товариства «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат».

Додати коментар: