gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ (17.07.2018р.)

vykonkom17 липня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради, на якому було прийнято рішення про укладення договорів на відшкодування різниці в тарифах для МКП «Жидачівводоканал». Затверджено зведені кошторисні розрахунки вартості будівництва літньої сцени у м. Жидачеві, капітального ремонту доріг на вул. Затишній, В. Чорновола та М. Шашкевича (від Шкільного бульвару до вул. Дерев’янка), поточного ремонту в’їздів до КУ «Жидачівська ЦРЛ», до будинку №3 на вул. Княжий брід, до вул. Підвальної, 2, капітального ремонту вікон Жидачівського МБК «Папірник» та реконструкції вуличного освітлення окремих вулиць міста.

Учасники засідання проголосували за надання матеріальної допомоги мешканцям Жидачева – учасникам АТО і тим, хто її потребує, та затвердили зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта ремонту (влаштування благоустрою прилеглої території біля стадіону «Авангард» шляхом поточного ремонту). Також було погоджено калькуляцію вартості послуги з обслуговування каналізаційного випуску для населення.

Додати коментар: