gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ (23.11.2021) Друк
Середа, 24 листопада 2021, 09:37

vykonrom_20211124

23 листопада Жидачівський міський голова Володимир Левко провів засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні розглянуто питання про включення обєктів нерухомого майна до Переліку другого типу. Йдеться про вирішення питання створення належних умов для діяльності місцевого осередку молодіжної пластової організації. У зв’язку із змінами в законодавстві, прийнято рішення про ліквідацію тендерного комітету Жидачівської міської ради.

Розглянуто також питання про присвоєння поштової адреси, про надання дозволу на виготовлення паспорту привязки тимчасової споруди, погоджено проведення видатків міському виробничому управлінню комунального господарства на оплату послуг по виготовленню зведеного кошторисного розрахунку. Прийнято рішення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Жидачівської міської територіальної громади.

На засіданні виконавчого комітету розглянуто питання про організацію руху транзитного автотранспорту вулицями м. Жидачева. Радник міського голови Ярослав Гаврильчук ознайомив учасників засідання із проектом рішення, необхідність ухвалення якого виходить із ситуації, що склалася після капітального ремонту автомагістралі М-30 Стрий – Тернопіль - Ізварине, враховуючи демонтаж мосту над вул. Січових Стрільців, що вплинуло на значне зменшення використання залізничного переїзду через вул. Каштанову, беручи до уваги збільшення в перспективі інтенсивності руху автотранспорту (до 4,5-6 тис. автомобілів за добу), що суттєво збільшить негативний вплив на стан житлових будівель по вул.Тернопільській, та недоцільність використання транспортної схеми чинного Генерального плану м. Жидачева, появилась можливість організувати рух транзитного автотранспорту в м. Жидачеві по новій схемі.

Як зауважив Жидачівський міський голова Володимир Левко, рішенням виконавчого комітету здійснено черговий крок для розв’язання цього важливого для мешканців міста питання. Передбачається погодження нової схеми руху автотранспорту із Службою автомобільних доріг у Львівській області та відповідним підрозділом Головного управління Національної поліції у Львівській області. Важливим також є вирішення питання проведення ремонтних робіт на вул. Каштановій.


Додати коментар: