gototopgototop
ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ (23.11.2021) Друк
Середа, 24 листопада 2021, 09:37

vykonrom_20211124

23 листопада Жидачівський міський голова Володимир Левко провів засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні розглянуто питання про включення обєктів нерухомого майна до Переліку другого типу. Йдеться про вирішення питання створення належних умов для діяльності місцевого осередку молодіжної пластової організації. У зв’язку із змінами в законодавстві, прийнято рішення про ліквідацію тендерного комітету Жидачівської міської ради.

Розглянуто також питання про присвоєння поштової адреси, про надання дозволу на виготовлення паспорту привязки тимчасової споруди, погоджено проведення видатків міському виробничому управлінню комунального господарства на оплату послуг по виготовленню зведеного кошторисного розрахунку. Прийнято рішення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Жидачівської міської територіальної громади.

На засіданні виконавчого комітету розглянуто питання про організацію руху транзитного автотранспорту вулицями м. Жидачева. Радник міського голови Ярослав Гаврильчук ознайомив учасників засідання із проектом рішення, необхідність ухвалення якого виходить із ситуації, що склалася після капітального ремонту автомагістралі М-30 Стрий – Тернопіль - Ізварине, враховуючи демонтаж мосту над вул. Січових Стрільців, що вплинуло на значне зменшення використання залізничного переїзду через вул. Каштанову, беручи до уваги збільшення в перспективі інтенсивності руху автотранспорту (до 4,5-6 тис. автомобілів за добу), що суттєво збільшить негативний вплив на стан житлових будівель по вул.Тернопільській, та недоцільність використання транспортної схеми чинного Генерального плану м. Жидачева, появилась можливість організувати рух транзитного автотранспорту в м. Жидачеві по новій схемі.

Як зауважив Жидачівський міський голова Володимир Левко, рішенням виконавчого комітету здійснено черговий крок для розв’язання цього важливого для мешканців міста питання. Передбачається погодження нової схеми руху автотранспорту із Службою автомобільних доріг у Львівській області та відповідним підрозділом Головного управління Національної поліції у Львівській області. Важливим також є вирішення питання проведення ремонтних робіт на вул. Каштановій.


Додати коментар: