gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ 28.09.2016 р.

vykonkom28 вересня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради, на якому було розглянуто питання про встановлення скоригованих тарифів на послуги виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для населення, затверджено акт прийняття-передачі у комунальну власність територіальної громади м. Жидачева квартир житлового будинку № 20 на вул. Симоненка і присвоєно адреси земельним ділянкам на території мікрорайону садибної забудови «За переїздом».

Виконком прийняв рішення про оформлення права власності на одну з квартир міста у багатоквартирному житловому будинку на вул. Д. Галицького, розглянув питання щодо знесення житлового будинку на вул. Дерев’янка, щодо перепису особового рахунку й договору найму квартири та надання дозволу на реєстрацію у ній місця проживання членам сім’ї.

Учасники засідання затвердили зведені кошторисні розрахунки вартості будівництв – ремонту тротуарів та інших робіт на території міста.

Виконавчий комітет прийняв рішення про надання матеріальної допомоги тим жителям міста, які її потребують, а також учасникам АТО. Тож, до Дня захисника України, який віднедавна ми відзначаємо 14 жовтня на Покрову, п’ятдесят чотири учасники бойових дій на Сході України –мешканці Жидачева отримають по 500 гривень.

Було внесено зміни до показників міського бюджету м. Жидачева на 2016 рік. У «Різному» міський голова м. Жидачева Володимир Левко розповів про плани щодо ремонту доріг і тротуарів міста та підготовку до відзначення Дня захисника України (14 жовтня).

Додати коментар: