gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗАСІДАВ ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ (18.08.2017 р.) Друк
Субота, 19 серпня 2017, 11:02

vykonkomНа черговому засіданні члени виконавчого комітету під головуванням міського голови Володимира Левка на виконання рішення Жидачівської міської ради від 29.06.2017 р. № 356 затвердили Положення про використання логотипу і гасла м. Жидачева, яким встановлені єдині вимоги щодо використання логотипу і гасла міста, надано право фізичним та юридичним особам за погодженням з міською радою використовувати логотип на безоплатній основі на сувенірній, поліграфічній, рекламній продукції, презентаційних матеріалах тощо.

На клопотання фізичної особи - підприємця Рібуна І.В. прийнято рішення щодо звільнення його на три місяці від оплати за оренду нерухомого майна-нежитлового приміщення комунальної власності громади міста, що розміщене на вул. Грушевського, 33 Б та погоджено проведення робіт для його переобладнання у відповідності до вимог чинного законодавства з відома балансоутримувача – Жидачівського МВУКГ.

Наступним рішенням члени виконкому задоволили клопотання Васевича С.М., мешканця будинку № 18 на вул. Симоненка, щодо надання йому дозволу на встановлення сонячних панелей на даху цього будинку і погодили проведення відповідних робіт при умові дотримання правил улаштування електроустановок та зобов’язали заявника в подальшому після встановлення сонячних панелей належно утримувати дах, а при потребі проводити його ремонт.

Орендарям нежитлових приміщень комунальної власності Олеськів Т.І., Гергерту О.В. та Козаку Р.М. продовжено термін договору оренди на приміщення в будівлі № 4 на вул. Шевченка (площа 11,59 кв. м) і в будівлі № 8 на вул. Шашкевича (площа 26,2 кв. м та 20,9 кв. м).

На виконання рішення Жидачівської міської ради від 29.06.2017 р. № 342 утворено комісії з питань приймання гаражних будівель, що розміщені по вул. Загір’я в м. Жидачеві, в комунальну власність територіальної громади міста, а Жидачівське МВУКГ визначено балансоутримувачем цих споруд.

Члени конкому затвердили зведені кошториси розрахунку вартості будівництва «Поточний ремонт дороги на території кладовища на вул. Січових Стрільців в м. Жидачів», «Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Пушкіна до вул. Фабрична в м. Жидачів», «Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Шашкевича до вул. Я.Мудрого в м. Жидачів», «Поточний ремонт дороги примикання вул. Симоненка до вул. Княжий брід в м. Жидачів», «Поточний ремонт дороги по вул. Деревянка від вул. Шкільної до вул. Мазепи в м. Жидачів», а також «Відновлення елементів благоустрою майданчика для відпочинку в сквері по вул. Шевченка в м. Жидачів (поточний ремонт)», «Зведення альтанки на майданчику відпочинку в сквері по вул. Шевченка в м. Жидачів (поточний ремонт)» та «Поточний ремонт прибудинкової території буд. № 99 по вул. Шашкевича в м. Жидачів».

Прийнято рішення про впорядкування адресного господарства на вул. Залізнична, про оформлення права власності на квартиру у житловому будинку № 27 на вул. Д.Галицького, про надання матеріальної допомоги учасникам АТО та мешканцям міста, які потребують її на дороговартісне лікування.

На завершення засідання члени виконкому у «Різному» обговорювали заходи і роботи, які проводяться у місті, та подавали пропозиції щодо майбутніх планів і перспектив.

Додати коментар: