gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ЗАСІДАВ ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ (18.08.2017 р.) Друк
Субота, 19 серпня 2017, 11:02

vykonkomНа черговому засіданні члени виконавчого комітету під головуванням міського голови Володимира Левка на виконання рішення Жидачівської міської ради від 29.06.2017 р. № 356 затвердили Положення про використання логотипу і гасла м. Жидачева, яким встановлені єдині вимоги щодо використання логотипу і гасла міста, надано право фізичним та юридичним особам за погодженням з міською радою використовувати логотип на безоплатній основі на сувенірній, поліграфічній, рекламній продукції, презентаційних матеріалах тощо.

На клопотання фізичної особи - підприємця Рібуна І.В. прийнято рішення щодо звільнення його на три місяці від оплати за оренду нерухомого майна-нежитлового приміщення комунальної власності громади міста, що розміщене на вул. Грушевського, 33 Б та погоджено проведення робіт для його переобладнання у відповідності до вимог чинного законодавства з відома балансоутримувача – Жидачівського МВУКГ.

Наступним рішенням члени виконкому задоволили клопотання Васевича С.М., мешканця будинку № 18 на вул. Симоненка, щодо надання йому дозволу на встановлення сонячних панелей на даху цього будинку і погодили проведення відповідних робіт при умові дотримання правил улаштування електроустановок та зобов’язали заявника в подальшому після встановлення сонячних панелей належно утримувати дах, а при потребі проводити його ремонт.

Орендарям нежитлових приміщень комунальної власності Олеськів Т.І., Гергерту О.В. та Козаку Р.М. продовжено термін договору оренди на приміщення в будівлі № 4 на вул. Шевченка (площа 11,59 кв. м) і в будівлі № 8 на вул. Шашкевича (площа 26,2 кв. м та 20,9 кв. м).

На виконання рішення Жидачівської міської ради від 29.06.2017 р. № 342 утворено комісії з питань приймання гаражних будівель, що розміщені по вул. Загір’я в м. Жидачеві, в комунальну власність територіальної громади міста, а Жидачівське МВУКГ визначено балансоутримувачем цих споруд.

Члени конкому затвердили зведені кошториси розрахунку вартості будівництва «Поточний ремонт дороги на території кладовища на вул. Січових Стрільців в м. Жидачів», «Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Пушкіна до вул. Фабрична в м. Жидачів», «Поточний ремонт пішохідної доріжки від вул. Шашкевича до вул. Я.Мудрого в м. Жидачів», «Поточний ремонт дороги примикання вул. Симоненка до вул. Княжий брід в м. Жидачів», «Поточний ремонт дороги по вул. Деревянка від вул. Шкільної до вул. Мазепи в м. Жидачів», а також «Відновлення елементів благоустрою майданчика для відпочинку в сквері по вул. Шевченка в м. Жидачів (поточний ремонт)», «Зведення альтанки на майданчику відпочинку в сквері по вул. Шевченка в м. Жидачів (поточний ремонт)» та «Поточний ремонт прибудинкової території буд. № 99 по вул. Шашкевича в м. Жидачів».

Прийнято рішення про впорядкування адресного господарства на вул. Залізнична, про оформлення права власності на квартиру у житловому будинку № 27 на вул. Д.Галицького, про надання матеріальної допомоги учасникам АТО та мешканцям міста, які потребують її на дороговартісне лікування.

На завершення засідання члени виконкому у «Різному» обговорювали заходи і роботи, які проводяться у місті, та подавали пропозиції щодо майбутніх планів і перспектив.

Додати коментар: