gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗАВДАННЯ ДЛЯ КОМУНАЛЬНИКІВ 14.03.2016 р. Друк
Понеділок, 14 березня 2016, 16:01

z-m-r 14 березня під час наради з керівниками міських комунальних підприємств міський голова м. Жидачева Володимир Левко окреслив план основних робіт на найближчий період. Зокрема йшлося про оголошення місячника благоустрою, який триватиме до 25 квітня. Протягом цього часу відбудеться прибирання прибудинкових територій, вулиць і скверів міста з залученням усіх організацій, підприємств, квартальних комітетів, громадськості та мешканців міста. Володимир Семенович наголосив на тому, що варто комунальникам приділити увагу й околицям Жидачева, тож упорядковуватиметься територія вулиць Залізничної, Каштанової, Чайковського, прибережна смуга біля ріки Стрий, озера «Промінь», «Базиївки» тощо. Було акцентовано увагу і на належній роботі з прибирання й очистки кладовищ та проведення там толоки.

Серед завдань – початок робіт з ремонту тротуарів на вул. Фабрична, де уже розпочато ремонт прибудинкової території, вул. Д. Галицького і Героїв Крут та впорядкування вулиці Тернопільської.

Додати коментар: