gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗАХОДИ ЩОДО УБЕЗПЕЧЕННЯ ВІД ПОШИРЕННЯ COVID-19 Друк
Вівторок, 17 березня 2020, 18:08

slide-0___2

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЖИДАЧЕВА!

 

Новий вірус COVID-19 охопив понад сотню країн, він поширюється по Європі, в центрі якої знаходиться Україна.

З метою максимальної локалізації поширення коронавірусу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211, рішень та розпоряджень інших органів виконавчої влади активно запроваджуються відповідні обмежувальні заходи. Але вони будуть дієвими тільки тоді коли кожен з нас буде розуміти їх надзвичайну важливість і необхідність для збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Жидачівська міська рада в межах свої повноважень, намагаючись відвернути виникнення та поширення хвороби, що її викликає COVID-19, рішенням виконавчого комітету від 16 березня 2020 року № 23 запровадила додаткові обмежувальні заходи, що діятимуть на території міста Жидачева з 17 березня до 3 квітня 2020 року.

 

ВИРІШЕНО:

1) припинити на території м. Жидачева вуличну торгівлю, призупинити діяльність закладів ресторанного господарства;

2) адміністраціям торгівельних організацій забезпечити дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів в закладах торгівлі; продавці повинні працювати у медичних масках та рукавичках; установити особливий режим щодо прибирання торгівельного залу, обробки торгівельних прилавків і корзин дезінфекційними засобами;

3) адміністраціям закладів торгівлі, банківських установ, аптек, поліклінічного відділення Жидачівської центральної районної лікарні, Жидачівського відділення «Укрпошти» не допускати масового скупчення відвідувачів у приміщеннях (не більше 10 осіб);

4) міському будинку культури «Папірник» призупинити гурткову роботу, проведенння репетицій, культурно-масових заходів;

5) рекомендувати мешканцям обмежити відвідування дітьми ігрових та спортивних майданчиків, спортивних залів тощо (не більше 10 осіб);

6) доручити Жидачівському міському виробничому управлінню комунального господарства, як управителю багатоквартирних житлових будинків звернутись до мешканців з вимогою дотримуватись протиепідемічних обмежень, організувати щоденне прибирання місць загального користування із використанням дезінфекційних засобів. засобів.

Не відомо скільки триватиме карантин.

Місто повинно і буде жити.

Міські комунальні підприємства працюватимуть в штатному режимі.

Звертаюсь до тих, хто повернувся в Жидачів з Італії, Польщі чи інших країн. Побудьте вдома хоча б два тижні. Ви не можете бути впевнені в тому: хворі ви, чи ні, тому є ризик заразити чималу кількість людей.

Шановні мешканці міста! Всю інформацію щодо вірусу COVID-19, профілактичних заходів та обмежень черпайте з офіційних джерел, в тому числі з офіційного вебсайту Жидачівської міської ради. Не вірте слухам, фейковим новинам, які, зокрема, зявляються у нашій громаді.

На сьогодні у Жидачівську центральну районну лікарню хворі з підозрою на коронавірус не поступали. Не було з цього приводу звернень і до сімейних лікарів.

Ми покладаємося на високу свідомість, культуру і самоорганізованість громадян.

Потурбуймося про збереження свого здоров’я і здоров’я родичів, близьких, друзів, колег по роботі, сусідів і не забуваймо, що найпершими і найпростішими засобами профілактики від коронавірусу є ретельне миття рук і обмеження контактів (самоізоляція), а у випадку поганого самопочуття – негайне звернення до сімейного лікаря.

Бережіть себе та своїх близьких.

Будьте здорові!

   

Міський голова Володимир ЛЕВКО

 

Додати коментар: