gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЖИДАЧЕВУ 857 Друк
Понеділок, 20 вересня 2021, 16:06

18_19_ver_foto

18-19 вересня у Жидачеві відзначали 857-у річницю першої письмової згадки про місто та першу річницю створення Жидачівської міської територіальної громади.

18 вересня на стадіоні школи №2 було організовано святковий ярмарок Жидачівської міської територіальної громади, на якому виробники, народні умільці та установи громади і наші гості представили свою продукцію та послуги.

Жидачівський міський голова Володимир Левко спілкувався з учасниками ярмарку, побажав їм нових здобутків у започаткованих справах. Міський голова також подякував представникам відділу економічного розвитку та інвестицій за належну організаційну підготовку першого ярмарку громади. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували память полеглого захисника України Демяна Даниліва, з яким 18 вересня прощалися у Стрийському районі.

Відділом молодіжної політики та спорту в рамках відзначення Дня міста було організовано низку спортивно-молодіжних заходів. 18 вересня на базі Жидачівської ДЮСШ відбувся відкритий кубок Жидачівської міської територіальної громади з волейболу, в якому взяли участь команди Жидачева, Борислава, Стрия та Львова. Перше місце виборола команда зі Львова, другими були жидачівці, третіми - стрияни. 18 вересня також у Жидачівському МБК «Удеч» для молоді та всіх мешканців міста організували показ фільму «Захар Беркут». 19 вересня 6 команд взяли участь у турнірі з пляжного волейболу, який відбувся на базі Жидачівської ДЮСШ. Перемогу здобула команда у складі Христини Гаврильчук та Івана Качараби. 12 учасників взяли участь у легкоатлетичному кросі з нагоди відзначення Дня міста, який відбувся 19 вересня на мальовничих околицях древнього Удеча, стартував біля озера Нетеча.

19 вересня центром творчості для дітей та молоді, службою у справах дітей та КУ «Центр надання соціальних послуг» Жидачівської міської ради для дітей та їхніх батьків з нагоди відзначення Дня міста організували креативні конкурси, фотозони, майстер-класи. А ще організували автограф фотосесію з талановитим актором Остапом Вакулюком, виконавцем однієї з головних ролей у фільмі «Ефір» всесвітньовідомого режисера Кшиштофа Зануссі.

19 вересня сквер, літня сцена та вся територія біля МБК «Удеч», незважаючи на осінню негоду, були наповнені святковою атмосферою. В альтанці, поруч із фотозоною та фотовиставкою «Жидачів в об’єктиві історії», святкову атмосферу створювали музичні твори у виконанні колективу мистецької школи «Кантабіле». Перед початком урочистостей з нагоди відзначення Дня міста відбулася також презентація 4 старостинських округів громади та Жидачівського професійного ліцею, ГО «Щасливі разом» та «Тавор», організовано виставку робіт народних умільців, а ветерани АТО Жидачівщини приготували для учасників свята смачний козацький куліш.

Урочистості з нагоди відзначення Дня міста Жидачева на літній сцені МБК «Удеч» розпочали із спільної Молитви за участі представників духовенства Жидачівської міської територіальної громади.

Жидачівський міський голова Володимир Левко запросив на сцену старост громади, народного депутата України Андрія Кота та голову Стрийської районної ради Михайла Лучечка.

Староста Зарічанського старостинського округу Іван Талама вручив Жидачівському міському голові Володимиру Левку булаву – символ влади в громаді.

Жидачівський міський голова Володимир Левко привітав мешканців Жидачева і всієї громади із 857-ю річницею першої письмової згадки про місто і першою річницею створення Жидачівської міської територіальної громади. У своєму виступі міський голова, насамперед, сказав слова подяки учасникам АТО Жидачівської громади, адже вони стали на захист нашого мирного життя, згадав поіменно всіх полеглих наших Героїв та запропонував вшанувати память про них хвилиною мовчання.

Аналізуючи прожитий містом і громадою рік, міський голова відзначив медиків громади, які врятували сотні людських життів в умовах поширення пандемії коронавірусу. Володимир Левко також подякував освітянам, які прославляють громаду своїми здобутками. Жидачівська гімназія за результатами ЗНО здобула 4 місце на Львівщині й увійшла до ТОП-200 кращих шкіл України.Позитивним є й те, що Жидачів сьогодні входить до двадцяти кращих серед понад 400 міст України.

Народний депутат України Андрій Кіт та голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко привітали мешканців міста Жидачева і громади із святом й побажали успішного розвитку міста та зміцнення Жидачівської міської територіальної громади.

У святковій концертній програмі з нагоди відзначення Дня міста взяли участь колективи художньої самодіяльності громади, запрошені колективи Львівщини та Івано-Франківщин, популярна українська співачка Андріана.  

 

 18_19_ver_foto_04

18_19_ver_foto_002

18_19_ver_foto_06

18_19_ver_foto001

18_19_ver_foto_003

18_19_ver_foto_00

18_19_ver_foto_021

18_19_ver_foto_02

18_19_ver_foto_01

18_19_ver_foto_03

18_19_ver_foto_05

18_19_ver_foto_12

18_19_ver_foto_10

18_19_ver_foto_08

18_19_ver_foto_09

18_19_ver_foto_13

18_19_ver_foto_11

 

 

Додати коментар: